banner851

banner955

EKİPLER BOLU DAĞI’NDA HAZIR BEKLETİLİYOR…

Düzce’de karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olmaya başladı. Karayolları ekipleri, Bolu Dağı TEM Otoyolu ile D-100 Karayolu Bolu Dağı Geçidinde herhangi bir olumsuzluğa karşı kar küreme, tuzlama araçları ile hazır bekletiliyor. Düzce İl Özel İdaresi de yüksek kesimlerde etkili olması beklenen kar yağışına karşı teyakkuza geçti.

Asayiş 03.03.2022, 00:54
1492
EKİPLER BOLU DAĞI’NDA HAZIR BEKLETİLİYOR…

Mart ayı, kar yağışı ile birlikte geldi. Düzce’nin alçak kesimlerimde karla karışık yağmur etkili olurken, yüksek kesimlerinde ise kar yağışı etkisini göstermeye başladı. Yoğun kar yağışına karşı Karayolları ekipleri Tem Otoyolu Düzce Kesimi ile D-100 Karayolu Bolu Dağı Geçidinde tüm önlemlerini aldı.

Düzce İl Özel İdaresi ekipleri de, Düzce’nin yüksek kesimlerinde etkili olması beklenen yoğun kar yağışına karşı teyakkuza geçti.

Yoğun kar yağışının bu gece saatlerinden itibaren Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinde yoğun şekilde görülmesi bekleniyor. Meteorolojinin uyarılarını dikkate alan Düzce İl Özel İdaresi, karla mücadele ekip ve araçlarını Kaynaşlı ile Yığılca ilçelerinde hazır halde bekletiyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Düzceli 8 ay önce
Kıbrıs çıkartması sonrası ülkeye boykot uygulanırken halkın yaşadığı sıkıntılar için dönemin iktidarını suçlayanlar şimdi bizimle alakası olmayan bir savaş yüzünden çıkan sıkıntılara "dıj güçler" diyor. İşin kötü yanı cahil kesim de inanıyor.
21
parçalı az bulutlu