banner851

banner955

ESRAR VE UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ…

Cumayeri ilçesine bağlı Dokuzdeğirmen Köyü’nde Cumayeri İlçe Jandarma Komutanlığı ile birlikte denetim yapan Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı KOM Timleri, şüphe üzerine durdukları şahsın üzerinde yaptıkları aramalarda esrar maddesi ve uyuşturucu hap ele geçirildi. Şahız Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Asayiş 17.10.2021, 15:22
4724
ESRAR VE UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ…

Düzce’de uyuşturucu satışı ve kullanımına geçit vermeyen Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, denetimlerine devam ediyor. Uyuşturucu ile ilgili ihbarları titizlikle değerlendiren jandarma ekiplerinin mücadele çalışmaları devam ediyor.

Cumayeri İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte Cumayeri İlçesine bağlı Dokuzdeğirmen köyünde denetim yapan KOM timleri, şüphe üzerine Ş.S isimli şahsı durdurarak üst araması yaptı. Yapılan aramalarda, şeffaf poşet içerisinde yaklaşık 4 gram kubar esrar, 1 adet cebtegon isimli uyarıcı hap ve içime hazır vaziyette 1 fişek kubar esrar ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan S.Ş, ifadesinin ardından Savcının talimatı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
kendine gel vatandaş 1 yıl önce
savcılık serbest bırakmış, kimse ona yorum yapmıyor,
VATANDAŞ 1 yıl önce
GÖZ AÇTIRMAYIN İNŞALLAH MÜCADELEYE DEVAM BU İLLLET DÜZCEDEN TEMİZLENSİN ARTIK GENÇLERİMİZİ USLANDIRSINLAR YETER KULLANDIKLARI ŞEYLER CESARET VERİYOR VE BEYİNLERİ KÜÇÜLÜK SAYGI ÇERÇEVESİNİ UNUTUYORLAR MÜCADALEYE DEVAM DURMAK YOK ...
DÜZCELİ 1 yıl önce
ALLAH KAHRIPERİŞAN ETSİN BUNLAR BU NEYA HERGÜN UYUŞTURUCU OPERASYONU BIKMIYOMU BU MİLLET BU İLLETİ SATMAKTAN CEZALARMI AZ NEDİRBU ALLAH CC DEVLET GÜVENLİK KUVVETİNE ZEVAL VERMESİN.
Yeni Sayımız