banner851

banner955

EV FARELERİ BURSA’DA YAKALANDI…

Düzce’de farklı zaman ve adreslerde yapılan birçok hırsızlık olayının failleri, Bursa’da düzenlenen operasyon ile yakalandı. Hırsızlık zanlılarının girdikleri bir polis memurunun evinden de 20 bin TL değerinde ziynet eşyası ve beylik tabancası çaldıkları öğrenildi.

Asayiş 10.11.2022, 16:28
2873
EV FARELERİ BURSA’DA YAKALANDI…

Düzce’de evlere dadanan ve çok sayıda maddi değeri yüksek ziynet eşyası çalan 2’si kadın 4 hırsızlık şüphelisi, Düzce Polisinin sıkı takibi sonucunda Bursa’da düzenlenen operasyonla yakalandı. Farklı tarih ve farklı adreslerde hırsızlık olayını gerçekleştirdiği belirlenen Ezgi Nur Bozan, Gülbahçe Ura Hakan Özdem ve Zeki Özdem isimli şahıslar, en son Azmimilli Mahallesinde ikamet eden bir polis memurunun evine girerek 20 bin TL değerinde ziynet eşyası ile SAR9 METE beylik silahını çaldı ve kayıplara karıştı.

Meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri, 4 şüphelinin de Düzce’de farklı zaman ve adreslerde meydana gelen hırsızlık olayının failleri olduğu belirlendi. Hırsızlık zanlılarının Bursa’ya kaçtığını tespit eden Düzce Polisi, Bursa polisi ile irtibata geçti.

4 şüphelinin Bursa’daki kaldığı adresleri tespit eden polis ekipleri, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde operasyon için düğmeye bastı. Şüphelilerin kaldığı adreslere eş zamanlı operasyon düzenleyen polis ekipleri Ezgi Nur Bozan, Gülbahçe Ura Hakan Özdem ve Zeki Özdem isimli şahısları gözaltına aldı. Adreslerde yapılan aramalarda ise çalıntı ziynet eşyalarının bir kısmı ile polis memurunun evinden çalınan beylik tabancası bulundu.

Düzce’ye getirilen 4 şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları Düzce Adliyesi’nde savcının tutuklama talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

4 şahısla bağlantılı olduğu tespit edilen diğer şüphelilerin yakalanması için ise emniyet güçlerinin çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (2)
Asrsik 3 hafta önce
Ve hepsi serbest
Madur 3 hafta önce
Niçin bu hırsızların yüzünü göstermiyolar herkes görsün de kimin ne olduğunu herkes görsün tanısın tetbirini alır hiç olmazsa
Yeni Sayımız