banner851

banner955

FABRİKANIN KAZAN DAİRESİNDE YANGIN ÇIKTI

Düzce merkeze bağlı Doğanlı mevkiinde kereste ürünleri üzerine faaliyet gösteren fabrikada yangın çıktı. Kelebek Mobilya’ya ait deponun hemen yanında bulunan kereste ürünleri fabrikasının kazan dairesinde çıkan yangına Düzce Belediyesi ve ilçe itfaiyeleri müdahale etti.

Asayiş 25.10.2022, 15:08 26.10.2022, 16:24
10089

D-100 kara yolu kenarı Doğanlı mevkiinde faaliyet gösteren ve hemen bitişiğinde Kelebek Mobilya fabrikasının da deposu bulunan kereste ürünleri fabrikasının kazan dairesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Kereste Fabrikasının kazan dairesini kısa sürede saran alevleri söndürmekte yetersiz kalan işçiler, 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım istedi.
İhbar üzerinde Düzce ve Kaynaşlı itfaiye ekipleri bölgeye sevk edildi. Gökyüzünü simsiyah dumanın kapladığı yangın nedeniyle jandarma ekipleri çevrede yoğun güvenlik önlemleri aldı. Hızla kazan dairesi ve çevresindeki binalar tahliye edilirken, itfaiye erleri alevleri söndürmek için yoğun çaba harcadı.

Büyük çaptaki yangına ilçelerden takviye ekipler gönderilirken, olayda yaralanan olmaması tek teselli oldu.
Zamanla yarışan ekiplerin mücadelesi sonucu 1 saatte kontrol altına alınan yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

banner844
Yorumlar (5)
Düzceli Hasan 1 ay önce
hava kirliğine olumsuz katkı , geçmiş olsun
ismail zengin 1 ay önce
yansın dünya ormanlar bi rahatlar
sadece insan 1 ay önce
Geçmiş olsun. Bu vesile ile yeni yapılan itfaiye merkezinin konumunu da bence tartışmaya açmak gerekiyor. Akşam saatlerinde trafiğin kilitlendiği en yoğun bölgesine itfaiye merkezi yapmak kimin fikri acaba çok merak ediyorum. Keşke bu yeni bina ve güzel hizmet için daha farklı bir konum seçilseydi. İtfaiye ve Ambulans gibi araçların trafikte 1 saniye kaybetmesi bile tarifsiz acılara neden olabiliyor.
denetleyen yok 1 ay önce
eski itfaiyenin arsasını ihale ile sattılar bile.
murteza yılmaz 1 ay önce
kelebek değil orası yaşar petrolün deposu
Yeni Sayımız