banner851

banner955

FINDIK TARLASINA BARAKA YAPIP GİZLENMİŞ

Düzce’de çeşitli suçlardan haklarında kesinleşmiş hapis cezası olan 2 şahıs ‘Jandarma Dedektifleri’ olarak bilinen Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT)’nin kapsamlı çalışması sonucu saklandıkları yerlerde kıskıvrak yakalandı.

Asayiş 25.02.2021, 12:04
9953
FINDIK TARLASINA BARAKA YAPIP GİZLENMİŞ

Düzce’de güvenlik güçleri tarafından aranan şahıslara yönelik yürütülen yakalama çalışmaları kapsamında 2 şüpheli daha cezaevine teslim edildi.

Edinilen bilgilere göre; cezaevinden firar ve uyuşturucu ticareti suçlarından hakkında kesinleşmiş 8 yıl 10 ay 20 gün hapis cezası olan Akçakoca’nın Kalkın köyü nüfusuna kayıtlı A.Ş.’nin izini süren ekipler, köyündeki fındık tarlasına baraka yaparak gizlendiğini belirledi. Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Akçakoca İlçe Jandarma Asayiş Timleri tarafından dün (24 Şubat) gizlendiği evde yakalanan şüpheli A.Ş. sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Düzce Kapalı Ceza Infaz Kurumu Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Silah kaçakçılığı suçundan hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Çilimli’nin Yenivakıf Köyü nüfusuna kayıtlı A.O. de diğer aranan şüpheli gibi kendi köyünde yakalandı.

Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Çilimli İlçe Jandarma Asayiş Timleri bugün şüpheliyi Yenivakıf Köyü’nde gözaltına aldı. Şüpheli sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Düzce Kapalı Ceza Infaz Kurumu Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız