banner851

banner955

GECE KARTALLARI GÖZ AÇTIRMIYOR

Dün gece saatlerinde Gece kartalları ’nın şüphe üzerine durdurduğu arabada yapılan arama sonucu bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. 38 yaşındaki F.U. isimli sürücü gözaltına alınırken, araç yediemin otoparkına çekildi.

Asayiş 01.11.2022, 10:41 01.11.2022, 15:43
2981

Olay dün gece 03.00 sularında Camikebir Mahallesi Merkez Camii yanında meydana geldi. Şehir merkezinden Aydınpınar Caddesi istikametine seyreden 38 yaşındaki F.U. idaresindeki 14 ABM 055 plakalı araçtan şüphelenen Gece Kartalları, aracı durdurdu.

Durdurulan araçta ve sürücünün üzerinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Şahsın yapılan kimlik kontrolünün ardından olay yerine gelen Polis Ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Gözaltına alına n şüpheli şahıs F.U. Şehit Osman Çatana Polis Merkezine götürülürken, araç ise yediemin otoparkına götürüldü.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “suç ve suçluya yönelik mücadelemiz 7/24 çalışma esasına dayanarak tüm unsurlarımızla sürdürülmektedir. Zehir tacirlerine ve kullanımına asla taviz vermeden, vatandaşların huzur ve güvenini temin etmek için durmaksınız çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Öncü Haber / DSHA

Yorumlar (1)
Kulağa gelen sese kulak a 4 hafta önce
Arkadaşlar yeni teknoloji ile kulağa ses verip insanları delirtmeye çalışıyorlar bir şey yapamadıkları alamadıkları suçsuz kişileri rafyofrekans ile ses verip sorular sorup aklını karıştırıp daha büyük olaylara sebep açmalarını sağlayıp oturdukları yerden makara yapıyorlar kulak asmayın farklı şeylerle ilgilenin gözünüzü işinize verin kulağınıza gelen sese kesinlikle cevap vermeyin cinlendi düşündürüp hocaya gidince makara yapıyorlar amman diyim bunların oyununa gelmeyin suça sürükleyip köşede kıstırırlar
Yeni Sayımız