banner851

banner955

GENÇLİK NEREYE GİDİYOR?

Son zamanlarda özellikle gençlerin uyuşturucu kullanımında artış yaşanıyor. Bir uyuşturucu vakası da merkeze bağlı Gündolaması Köyü merasında yaşandı. Üç kişi uyuşturucu madde aldıktan sonra kendilerinden geçtiler.

Asayiş 29.09.2018, 09:20 29.09.2018, 17:53
5362

Son zamanlarda ülke genelinde gençlerin uyuşturucu madde kullanımında artış gözlenirken Düzce’de de gençlerin uyuşturucu madde kullanımında artış var. Son uyuşturucu madde kullanım haberi de merkeze bağlı Gündolaması Köyü’nden geldi.Olay, merkeze bağlı Gündolaması Köyü merasında meydana geldi. İddiaya göre isimlerinin C. F, M.Ç ve K.K olduğu öğrenilen şahıslar, Gündolaması Köyü merasına araçla geldiler. Araçta uyuşturucu madde alan şahıslar, maddenin de etkisiyle kendilerinden geçtiler.  Kendi aralarında kavga eden şahıslar M.Ç’nin bayılması sonucu panik yaşayarak 112 Çağrı Merkezine haber verdiler.  Haberi alan çağrı merkezi ekipleri, olay yerine jandarma ve 112 Acil Servis ekiplerini sevk etti.  Olay yerine gelen ekipleri gören şahıslar, kendilerine geldiler.
Jandarmanın yapmış olduğu incelemeler sonucu olay yerinde bulunan aracın bir otobüsten akü çalma suçuna karıştığı öğrenildi. Aracın hırsızlıktan arandığı ve gün içerisinde aracı yakalamak için çalışma yapıldığı öğrenildi. Öte yandan yapılan incelemede araçta uyuşturucu madde çıktı.Şahıslar ifadesi ve işlemleri yapılmak üzere Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Araç ise çekici yardımıyla olay yerinden kaldırıldı.

Haber: M. SİNE

Yorumlar (12)
Yeni sanai 3 yıl önce
Aziziye dava acıyoz falan diyen şahıs hadi bakalm deng gelelim
nsm 4 yıl önce
el cevap: genclik, gencine is veremeyen, onunla ilgilenmeyen, kindar nesil yetistirecem deyip trol ordusuyla bana küfrettiren ve böylelikle ahlaki cökerten akp'nin hazirladigi felaket ucurumuna gidiyor.
Birisi 4 yıl önce
Düzcenin dindar olduğu söylenmez; tamamen Kur'an dan uzak yaşanıyor hayat. Madde bağımlığı bir illet hastalık. Çukura düş te gör, çırpındıkça içine çekerler..
Dayısı 4 yıl önce
Dua etmek varken hangi vicdan bırakın kalsın orda der, neanalar var mücadele edip çocuğunu bu illetten kurtaramıyor.Anababa ayrı,uçurumun köşesinde habugün hayarın ölüm haberini bekleyen analar.ilkokul çağına düşmüş uyuşturucu 3 tl şekere b
! 4 yıl önce
Kimin ne yaşadığını bilmeden boş konuşmayın kimse çocuğunun bu hale gelmesini istemez bir kere bulaştımı peşini bırakmıyorlar gidilen her kapı yüzlerine kapanıyor kulak tıkayıp göz yumuyorlar böyle olaylardada o boş ağızlarını açıyoryor
aziziye Mh 4 yıl önce
biz Bu uyuşturucuyu dava acıyoruz önümüze satıcı icici denk gelirse kötü
Kim 4 yıl önce
Allah'tan uzak sistemlerin insana bir şey veremediği o kadar ortada ki her sene eğitim sistemi değiştirecek kadar çaresiz kalan yöneticiler acizliğini ortaya koyuyor. "Utanmadıktan sonra ne istiyorsan yap!"
Asabi 4 yıl önce
Öğretmeninden doktoruna her kesin çocuğu bu illete bulaşmış durumda. Çocuklarımıza doğru amaç ve hedefleri veremezsek korkarım daha çok başımız ağrır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız