banner851

banner614

GEREKÇESİ: FREN YERİNE GAZA BASTIM!

Düzce’de böyle sorumsuzluk görülmedi. Servis şoförü araçtan indirdiği küçük kız öğrenciye çarptı. Kazada talihsiz öğrenci hafif yaralanırken, servis şoförünün aileye verdiği cevap ise, ‘Fren yerine gaza bastım’ oldu. Ailesi kızlarını hastaneye götürürken, sorumsuz servis şoförü hakkında da şikâyetçi olacaklarını bildirdi. Kaza anı ise, çevredeki güvenlik kameralarına yansıdı.

Asayiş 10.01.2022, 18:25 11.01.2022, 13:19
18614

Düzce’de akıl almaz kaza bugün akşam saatlerinde Çay Mahallesi Demirci Sokak üzerinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre okuldan dönen Naz Şevval S’ye indiği servis aracı çarptı. Tam araçtan indiği sırada, servis şoförünün dikkatsizliği nedeniyle minibüsün altında kalmaktan son anda kurtulan Naz Şevval S. çarpmanın etkisiyle yere yığıldı.

Aradan birkaç saniye geçtikten sonra yerden kalkan Naz Şevval S’ye, servis şoförü bir şeyinin olup olmadığını sordu. Küçük kız evine doğru ilerlerken, sorumsuz şoför ise aracına binerek yoluna devam etti. Naz Şevval S’nin durumu bildirmesinin ardından servis şoförü ile irtibata geçen ailesi, şoförden “Kusura Bakmayın, yanlışlıkla fren yerine gaza bastım” cevabını aldı.

Omuzlarının ağrıdığını söyleyen küçük kızı ailesi Düzce Atatürk Devlet Hastanesine götürürken, servis şoföründen de şikâyetçi olacakları bilgisini verdiler.   

Öte yandan kaza anı ise, çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (24)
Düzceli 2 hafta önce
Nereden tutarsan tut sorumsuzluk ve cahillik kokuyor olay. Yolun ortasında öğrenci indiriyor, öğrenci aracın önünden geçiyor (akıl beş karış havada), fren yerine gaza bastım diyor, çarptığı kişiye ehli keyif bakıyor ve müdahale ediyor. Zaman yavaş akıyor ve beyinler yanmış gibi. İnsanlarda tepkisiz ya en acısıda bu sanırım.
Dcz. 2 hafta önce
Şoför hatalı evet ama öğrencide de hata var bunu da görmek lazım
Denetim 2 hafta önce
Hem sola yanaşıp kızı yolun ortasında indiriyor hem arabalar modifiyeli. Denetim şart artık.
noname 2 hafta önce
dayı kendine iş ara
Düz 2 hafta önce
La ne adamlarsiniz soforun hic bir sucu yok kotu yorum yapanlarin coguda ehliyetsiz arac bilmeyenlerdir arabadan indiginde aracin arkasindan karsiya gecilir
düzce düzelsin 2 hafta önce
sanki tabakhaneye bişey yetiştiriyorlar çoğu şöför böyle düzgünleride var yolda hep çıkıyor son sürat gidiyolarlar insanların evlatlarını taşıyolar anında işlem yapılmalı
29 2 2 hafta önce
Toplu taşıma aracından inen kişi eğer karşıya geçecekse aracın arkasından geçmelidir, önünden geçmek her zaman tehlikelidir
özdüzceli 2 hafta önce
bu sürekli ters yönden gelen servis değil mi? ona benzettim ama emin değilim...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-3
hafif kar yağışlı