banner851

banner614

GÖZALTINDAKİ KOMUTANA İHRAÇ!

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından terör örgütü FETÖ/PDY üyelerine yönelik sürdürülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Düzce eski il jandarma komutanı Albay Bilal Güvenir son yayınlanan kanun hükmünde kararname ile ordudan ihraç edildi. Güvenir'le birlikte gözaltında bulunan Jandarma Çavuş Mahmut Yıldırım da ordudan atılanlar arasında yer aldı.

banner619
Asayiş 22.11.2016, 09:39 22.11.2016, 18:25
3040
GÖZALTINDAKİ KOMUTANA İHRAÇ!
Düzce eski il jandarma komutanı Albay Bilal Güvenir OHAL kapsamında yayınlanan yeni Kanun Hükmünde Kararnameler ile (KHK) TSK'dan ihraç edilen 1988 kişi arasında yer aldı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından terör örgütü FETÖ/PDY üyelerine yönelik sürdürülen soruşturma kapsamında yaklaşık 3 hafta önce gözaltına alınan ve emniyetteki işlemleri devam eden Güvenir, meslekten ihraç edildi.Güvenir'le birlikte gözaltında bulunan Jandarma Çavuş Mahmut Yıldırım'ın adı ordudan atılanlar listesinde yer aldı.Güvenir, 7 muvazzaf subay ve astsubayla birlikte gözaltına alınmıştı.
 
banner844
Yorumlar (1)
Mert L. 5 yıl önce
Evet. ne olacak şimdi biz Düzceli vatandaşlar, hep beraber nasılda aptalca yerine konduğumuzu izledik. Bizimle resmen dalga geçtiler. Darbe Gecesi kahraman ilan ederek önümüze koydukları albay fetöcü olarak tescillendi. Neydi bize anlattıkları Bu albay düzce belediye başkanını düzce valisini gözaltına almak için emir almış ama kanunsuz emre uymamış. Ee bunu biz kimden dinledik belediye başkanının yeğenine ait medya kuruluşlarından, başkandan, dönemin vadisinde vs. Yav bu nasıl tezgahtır. Mehmet keleş fetöcü olamaz diyenler size söylüyorum. Olmaz olmaz diye diye bizle kafa buldular. Eğer bizim halk olarak gördüğümüzü, düzcede ki savcılar göremiyorsanız vay halimize. Düzce acilen Fetö den tam manasıyla temizlenmelidir. Bu albayı ilk başta kahraman ilan eden herkes zan altındadır.