banner851

banner614

İĞRENÇ OLAY!

banner619

Bolu İl Özel İdaresi'nde kamyon şoförü olan 38 yaşındaki Ergün E., zihinsel engelli 34 yaşındaki E.Ö.'ye şantiyede cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Sanık Ergün E., suçlamayı kabul etmedi.

banner846
Asayiş 21.04.2017, 10:49 21.04.2017, 16:45
14278
banner844
Olay, 2016 yılının Eylül ayında İl Özel İdaresi Gerede Şantiyesi'nde meydana geldi. İddiaya göre olay şöyle gelişti: "Ergün E., ilçede çay bahçesinde tanıştığı E.Ö.'yü akşam saatlerinde aracıyla çalıştığı şantiyeye götürüp cinsel istismarda bulundu. Ergün E., ardından E.Ö.'yü aracıyla aldığı yere bırakırken, kimseye bir şey söylememesi için tehdit etti."

Davranış ve hareketlerinden şüphelenen ablasının ısrarlı soruları üzerine E.Ö., olaydan 15 gün sonra durumu ablasına anlattı. Şikayet üzerine tutuklanan Ergün E., Bolu Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davada ilk kez hakim karşısına çıktı.

"Benim iddia edilen olayla  ilgim yok"
16 yıl hapis istemiyle yargılanan sanık savunmasında, E.Ö. ile çay bahçesinde tanıştığını söyleyerek, "Çay bahçesinde masalar dolu olduğu için yanıma gelip oturdu ve o şekilde tanıştık. Sonra aracımla giderken yolda bana eliyle işaret etti. Ben de durup kendisini aldım. Kendisiyle bir diyaloğum olmadı. Daha sonra kendisini çay bahçesinin önüne bıraktım. Benim iddia edilen olayla  ilgim yok." dedi.

"Bu olay kardeşimde çok büyük travma yarattı"
E.Ö. ise sanığın kendisine şantiyeye götürüp cinsel istismarda bulunduğunu belirterek, şikayetçi olduğunu söyledi. Ablası da, bu olayın kardeşimde çok büyük travma yarattığını vurgulayarak, "Şikayetçiyiz." dedi.

Mahkeme, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmaya erteledi.
Yorumlar (6)
reis 4 yıl önce
akrabasımısınız hep maduru suçlu buluyosunuz özürlü bi insana cinsellik en buyuk suç cezasını çeksin tabiki siz savunmaya devam edin burdan utanmadan
Ordinaryus 4 yıl önce
Yalnız cinsel istismar, küçük yaştaki kızları alıkoyan ve kaba kuvvet kullanıp tecavüz eden kim olursa olsun yargılandıktan sonra asılması gerekiyor.
Ordinaryus 4 yıl önce
Kişileri tanımam akabinde hiç kimseye yargısız infaz yapılmaması gerekir. Kızın bu işten sorumlu olduğu ayan. Yalnız genel anlamda diyorum ,
Celal 4 yıl önce
Özürlü kıza bişey olmamıştır ablasına olmuştur belki iyi intikam suçsuzu suclu yapar bu durum adam işinde güçünde kimseye çkötülügü yoktur
Düzceli 4 yıl önce
Deiste cevap
Ensar vakfındakiler namazında niyazında degil mi bu işler namazla niyazla aklanıcak seyler degil insanda Allah korkusu olsun bi insanın hayatını kararttı
deist 4 yıl önce
namazında niyazında adam.. kesin iftiradır