banner851

banner955

İKİ KIZ ÇOCUĞU MANİSA’DA BULUNDU…

Düzce’nin Gümüşova ilçesinden pazartesi günü kaybolan ve kendilerinden bir daha haber alınamayan 2 kız çocuğu, Düzce Emniyeti ve Gümüşova Emniyetinin ortak çalışması ile Manisa’da bulundu. Küçük kızlar Manisa emniyetindeki işlemlerinin ardından, Düzce’ye getirilerek ailelerine teslim edilecek.

Asayiş 18.05.2022, 14:18 18.05.2022, 17:03
8395
banner986

Gümüşova ilçesinden 2 gün önce kaybolan iki kız çocuğundan sevindiren haber bugün geldi. Pazartesi günü okuldan çıktıktan sonra bir daha kendilerinden haber alınamayan 15 yaşındaki Perihan Ö. ve kız arkadaşını tüm aramalara rağmen bulamayan aileleri, Gümüşova İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kayıp başvurusunda bulunmuştu.

Küçük kızların Yolcu Otobüsüne binerek Manisa’ya gittiklerini tespit eden Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Manisa emniyeti ile irtibata geçti. Manisa emniyetinin yaptığı arama çalışmaları sonuç verdi. İki küçük kız çocuğu, bugün öğle saatlerinde Manisa Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bulundu.

İşlemleri için iki kız çocuğu emniyete götürülürken, ailelerine ise sevindiren haber verildi. Perihan Ö. ve arkadaşının işlemlerinin ardından, Düzce’deki ailelerine teslim edileceği bildirildi.

Yorumlar (2)
Dayak arıyorlar 2 ay önce
Bunların aklından bir sorunları mı var, dertleri neymiş acaba.
yasak var 2 ay önce
18 yasından küçükler otobusle yolculuk edemez velı iznı olmadan bastan asağı sorgulamak lazım kızlar bulunmus ıyı.sonu kötu olabılrdı ALLAH CC korumus gecmıs olsun
24
açık