banner851

banner614

İL SAĞLIK'TA SÜRPRİZ DEĞİŞİM

banner619

Düzce İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde sürpriz değişim... 11 aydır Düzce'de görev yapan İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Özyörük'ün yerine Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İbrahim Özcan getirildi.

banner846
Asayiş 30.10.2017, 17:21 01.11.2017, 10:52
4479
banner844

İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Özyörük'ün Düzce'deki görevi sadece 11 ay sürdü. Özyörük'ün yerine Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olan aynı zamanda Düzce Atatürk Devlet Hastanesi başhekimliğine vekalet eden Op. Dr. İbrahim Özcan getirildi.

Düzce'de görev yaptığı kısa sürede il ve ilçelerdeki atıl sağlık tesislerinin tekrar şehre kazandırılması için uğraş veren Özyörük, söz konusu sağlık yatırımlarının yenilenen yüzleri ile halkın hizmetine sunulmasında önemli rol oynadı.

Düzce'deki görev süresi 1 yıl bile dolmayan Özyörük'ün yeniden Konya Beyhekim Devlet Hastanesi'ne ataması yapıldı.

Sürpriz bir atamayla Düzce'nin yeni İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü olan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İbrahim Özcan'ın hafta içerisinde göreve başlayacağı öğrenilirken, bu doğrultuda müdürlük ve sağlık kuruluşlarında yeni bir düzenlemeye gidilebileceği konuşuluyor.

Haber: C.ÜSTÜNER
 

Yorumlar (19)
VELİ 4 yıl önce
Devir teslim yıl da bir iki kez yapılıyor az ayda bir yapılmalı,bu ne ya sürekli adammı değişir böyle
Merak 4 yıl önce
Ben asıl çanta gibi peşinden ayrılmayanlara üzülüyorum. Onların akıbetini cok merak ediyorum. Gerçi onlar gelene ağam gidene paşam demeye alışıktır.
ZZ 4 yıl önce
İşini iyi yapan dogruyu savunan her daim horlanır..
Bozkurt81818181 4 yıl önce
Giden Konyalı gelen Bolu lu nerede bizim düzceli evlatlarımız ey siyasiler düzcede düzceli müdrülük yapacak doktor yok muuuuuuu..................
Yuri 4 yıl önce
Düzceli memurlar ayağını kaydırmıştır :)
ADALET 4 yıl önce
HASTANEDE ÇALIŞMA SAATLERİ MEMURA AYRIHEMŞİREYE AYRI SOSYAL ÇALIŞMACILARA AYRIMI..MEMURLARIN İMZALARI EN ERKEN KALKIP EN GEÇ ÇIKIYOR.HEMŞİRELERİN DR.LARIN SOSYAL ÇALIŞMACILARIN İMZALARI HİÇ KALKMIYOR BANKODAN.Bİ KOTROL EDERSİNİZ ARTIK
Acaba 4 yıl önce
Hani söz verip de tutmadığınız personeliniz vardı ya. Acaba mağdur ettiğiniz o ve onun gibi nicelerinin ahı mı tuttu dersiniz sayın müdür bey.
Torpili Bırak. 4 yıl önce
Bakın görün hiçbirşey değişmeyecek.Aynı tas aynı hamam.Torpil liler yine başrolde olacak İbrahim bey. Çalışan zaten çalışıyor.İbrahim bey değil başkası bile gelse torpil devam ettiği sürece değişen sadece makamlar olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın