banner851

banner614

İSTİSMAR DAVASI BAŞLADI

Bolu'da parkta oyun oynayan 3 kız çocuğuna cinsel organını göstererek taciz ettiği öne sürülen şahsın yargılanmasına başlandı. 57 yaşındaki Mustafa Y.'nin mahkemede çocukları görmediğini ve suçsuz olduğunu söylediği öğrenildi.

banner619
Asayiş 23.11.2016, 14:53 24.11.2016, 13:22
7190
İSTİSMAR DAVASI BAŞLADI

Bolu'da geride kalan Ekim ayında yaşanan taciz olayı ile ilgili davanın ilk duruşması Bolu Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Parkta oyun oynayan 3 kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 57 yaşındaki Mustafa Y.'nin, 23 yıla kadar hapis istemiyle tutuklu yargılanmasına başlandı. Yukarı Soku Mahallesi'ndeki çocuk parkında meydana gelen olayda iddiaya göre; işitme ve zeka geriliği bulunan Mustafa Y., parkta oynayan yaşları 10 ila 13 arasında değişen 3 kız çocuğuna cinsel organını göstererek cinsel istismar ve tacizde bulundu.

Çocukların ailelerine anlatmaları ile ortaya çıkan olay sonrası tutuklanan Mustafa Y., hakim karşısına çıktı. Mağdur çocuklar ve ailelerinin de hazır bulunduğu duruşmada, çocuğa karşı "cinsel taciz" ve "cinsel istismar" suçlamaları ile yargılanan Mustafa Y.'nin "Ben parka spor yapmaya gitmiştim. Sporumu bitirdikten sonra eve döndüm. Çocukları görmedim, suçsuzum." diyerek suçlamaları kabul etmediği öğrenildi.  

Sanığın akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için hastaneye sevk edilmesi ve tutukluluk halinin devamına karar verilerek duruşma ertelendi.

Yorumlar (5)
Nsm ye logar kapağı! 5 yıl önce
Ey beyinsiz! Biz ℅52yiz, hala anlamadinmida, salya sümük her ise burnunu sokuyorsun! Millet sizi seçerse konuşursun! Sen o kanunlari okudunmuki; yorum yazıyorsunuz?
Esin 5 yıl önce
%52 olmak demek tecavüzü savunmayı haklı kılıyor demek ki!!!
81 5 yıl önce
Allah ıslah etsin böylelerini
nsm 5 yıl önce
ey ak arkadas. sectigin milletvekili kesir'e göre bu davanin hemen düsmesi gerek. cünkü tecavüzcü, tecavüz ettigiyle evlenip yirtabilmeli. hosuna gidiyor mu bu durum? miden kaldiriyor mu?
TRT 5 yıl önce
nasıl anlamak isersen .onca mağdur aile için çıkaılıyo bu yasa diyolR HALA SİZİN GİBİ ZİHNİYET ANLAMAK İSTEDİĞİ GİBİ ŞARKI SÖYLÜYO