banner851

banner955

JANDARMA EKİPLERİ OPERASYON DÜZENLENDİ…

Akçakoca ilçesinde, hakkında “Terör Örgütü Propagandası Yapmak ve Mala zarar verme” gibi suçlardan Mardin Sulh Ceza Mahkemesi tarafından arama kararı olan bir kişi, jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Asayiş 03.10.2021, 16:27 03.10.2021, 17:56
4084
JANDARMA EKİPLERİ OPERASYON DÜZENLENDİ…

Mardin Midyat Sulh Ceza Hakimliği tarafından, hakkında “Terör Propagandası Yapmak” ve başka bir mahkemece de “Mala zarar vermek” suçundan arama kaydı bulunan S.A (18) isimli bir kişi, Akçakoca İlçesine bağlı Beyören Köyünde Jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.

S.A’nın mevsimlik tarım işçilerinin arasında saklandığı istihbaratını alan Jandarma ekipleri, Beyören Köyüne operasyon düzenledi. S.A’yı saklandığı yerde bulan Jandarma ekipleri, önce sağlık kontrolü için Akçakoca Devlet Hastanesine, ardından ise işlemleri için Akçakoca İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürdü. 

Hakkında Midyat 1. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından “Terör Örgütü Propagandası Yapmak” ve “Mala Zarar Vermek” suçlarından arama kaydı olan S.A’nın işlemlerinin ardından Mardin’e gönderilerek adliyeye çıkartılacağı öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız