banner851

banner955

JANDARMA EKİPLERİ YARALI HALDE BULUNDU...

Akçakoca’nın Kirazlı Köyünde bir kişi ormanlık alanda kayboldu. İhbar üzerine ormanlık alanda inceleme yapan Jandarma ekipleri, şahsı yaralı halde buldu.

Asayiş 18.07.2020, 22:18 19.07.2020, 00:41
6605
JANDARMA EKİPLERİ YARALI HALDE BULUNDU...
banner1032

Alınan bilgiye göre, Kirazlı köyüne dışarıdan misafir olarak gelen Ahmet Gündüz isimli vatandaş, ormanlık alana mantar toplamak için çıktı. 

Gündüz'den uzun süre haber alamayan Arkadaşları jandarma ekiplerine haber verdi. Jandarma ekiplerinin ormanlık alanda Gündüz’ü arama çalışmalarını sürdürürken, Düzce DAKE ve UMKE ekiplerinden de yardım istendi.

Jandarma ekipleri Ahmet Gündüz’ü Kirazlı Köyü yakınlarında ormanlık alanda yaralı halde bulurken, bu gelişmenin üzerine DAKE ve UMKE ekipleri geriye döndü.

Jandarma ekiplerinin olay yerine gelmesiyle şahsın kaburgasında ve ayağında kırıklar olduğu tespit edildi. Yaralının vücudunda oluşan tahribatın ciddi olmasından dolayı sağlık ve kurtarma ekipleri olay mahalline sevk edildi.Arazinin sarp olması nedeniyle jandarma kurtarma ekiplerini yeniden bölgeye yönlendirdi.

Yaralı şahsın kurtarma çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Ayrıntılar gelecek...

banner844
Yorumlar (5)
Ali Güzel 2 yıl önce
Kaç sene geçti yıllar mevsimler değişiyor bir sizin yalan konuşmanız değişmedi benim merak ettiğim sen dake ve umke den ne kazanıyorsun tamam onlardan da Allah razı olsun hep birlikte el ele vererek çalıştık ama sen bizi yok sayiyorsun ayıp yazık
Jandarma 13. Kolordu komu 2 yıl önce
Yalnız jandarma bulmadı ki jandarma sanki ormanı avucunun içi gibi biliyor köyün yerlisi adamın dibi buldu
By Zek 2 yıl önce
Haberi sallamışsınız ekipler sabaha kadar yaralı ile uğraştı
543 2 yıl önce
Editör nedenden uyduruyorsun böyle ya . Yaralı şahsi saat 05:11 de kurtarabildik jandarma değil afgd umke ve dake işbirliğiyle oldu yaralı şahsa ilk ulaşan köylülerden sonra afgd üyesi Aykut yilmazdir.
Tarık mert 2 yıl önce
Hep aynı şeyleri yapıyorsunuz. Orada birtek dake yok. Afgd ve ulusal arama kurtarma derneği ile Afad tan kişilerde vardı. Sabah saat 5 e kadar sürdü. Emeği geçenlere azcık saygınız olsun. Kilişeleşmiş yazı yazmayın artık
22
açık