banner851

banner614

JANDARMA İHBAR ÜZERİNE HAREKETE GEÇTİ

Gümüşova’da jandarma Kıyıköy’de bulunan metruk bir binada uyuşturucu kullanıldığına yönelik ihbarın ardından harekete geçti. Binaya yapılan baskında 3 şahıs suçüstü yakalandı. Kısıtlamayı ihlal eden ve maske takmayan şahıslara toplamda 13.107 TL para cezası uygulanırken ehliyeti olmayan ve kullandığı motosikletin sigortasız olduğu tespit edilen şahsa ayrıca işlem yapıldı.

banner619
Asayiş 12.05.2021, 13:53 13.05.2021, 01:09
2463

Gümüşova’da jandarma ekipleri ilçeye bağlı Kıyıköy’ de boş arazide bulunan metruk binada uyuşturucu madde kullanıldığı ihbarı üzerine harekete geçti. 

Dün gece saatlerinde binaya yapılan baskında 21 yaşındaki S.E., 28 aşındaki E.T. ve 24 yaşındaki E.G. isimli şahıslar uyuşturucu madde kullandıkları esnada suçüstü yakalandı.

Olay yerinde uyuşturucu madde içmeye yarayan aparat ve 2 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Yapılan araştırmada S.E.’e motosikletin, sigortasız olduğu ve şahsın sürücü belgesinin bulunmadığının tespit edilmesi üzerine jandarma trafik tarafından para cezası kesildi.

Kısıtlamayı ihlal eden ve maske takmayan 3 şahsa ‘Sokağa Çıkma Kısıtlamasını İhlal ve Maske Takmama’ yüzünden toplamda 13.107 TL idari para cezası uygulandı.

Yorumlar (3)
onur 5 ay önce
bir yere varmayacak yunus böyle geldi böyle gider kimler kimler düştü bu tuzağa anladıkları zaman geç olacak ...
Yunus 5 ay önce
Nereye varacak bu esrar işinin sonu
Düzceli 5 ay önce
Pudra şekeri olmasın arkadaşlar iyi bakın ya.