banner851

banner955

JANDARMA TARAFINDAN SUÇÜSTÜ YAKALANDI…

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde kaçak at kesildiği ve bu etlerin kasaplar tarafından piyasaya sürüldüğü ihbarını alan Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, söz konusu adrese operasyon düzenledi. Operasyonda kilolarca at eti ele geçirilirken, gözaltına alınan şüpheliye yüklü miktarda idari para cezası kesildi.

Asayiş 07.11.2021, 13:18 08.11.2021, 19:04
11851

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Gölyaka İlçe Komutanlığı ekipleri, Gölyaka İlçesine bağlı Kemeryanıköyü’nde ikamet eden A.D isimli bir şahsın, dere kenarlarında ve boş bölgelerde kaçak at kestiği yönünde ihbar aldı.

İhbar üzerine Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri ile birlikte A.D’nin evine ve ahırlarına operasyon düzenleyen Jandarma ekipleri, yüksek miktarda kesilmiş kemikli at eti ile karşılaştı.

Bunun üzerine A.D’yi gözaltına alan Jandarma ekipleri, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürülürken, at etlerine ise imha edilmek üzere Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından el konuldu.

A.D Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. A.D’ye ayrıca, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından 193 bin TL idari para cezası kesildi.

Olayla ilgili incelemelerin devam ettiği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (13)
Düzceli 1 yıl önce
İnsan sağlığıyla oynuyor ama serbest o eti kim bilir kaç kişi yedi?
Aferin Serbest bırakın artık at eşşek domuz ne varsa keser öder nasıl olsa o parayı özemli olan zaten cezayı ödemesi.
adige 1 yıl önce
onu ahırda 20 yıl hapse mahkum edip sadece arpa vermeleri gerekirken serbest bırakılmış... adalet işte
Bais 1 yıl önce
Allah bildigi gibi yapsin sizi idam edilmeli bence buda bir cinayet
Hep aynı iş, hep aynı ki 1 yıl önce
Bu Allahsız herif bu işi yıllardır yapıyor, yakalanıyor yine yapıyor, yine ypacak, birde 193 bin lira ceza keseceğinize ömür boyu hapis verin çünkü o parayı ödeme şansı yok onun için yine bu cezayı ödemek için aynı işi yapmaya devam edecek
Esnaf 1 yıl önce
Bu olaydan sonra medya bu etlerin kimler yolu ile vatandaşlara ulaştırıldığını da bulmalı ki vatandaş oralardan almamalı kim satıyorsa lütfen bilelim
serdar temiz 1 yıl önce
haber isabetli ama at etlerini alan kasaplarıda ifşa etseydiniz iyiydi.. bidaha kğmse almazdı yada bu şekilde at eti satmayan kasaplarda zan altında kalıp madur olabilir..
Sade Vatandas 1 yıl önce
Serbest neden bırakılıyor anlamış değilim. Acilen ceza sistemimizde caydırıcı cezalar getirilmeli. Bu adam o borcu ödemez üzerine yeni atları kesip fazlasını kazanır.
Düzceli 1 yıl önce
Bu Ayhan demir denilen vatandaş sayesinde Türkiye de at eşek sayısında ciddi azalma var. Adam dört ayaklı ne bulursa kesiyor. Bakalım okadar hayvanın günahını nasıl çekecek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız