banner851

banner955

JASAT EKİPLERİ TARAFINDAN DÜZCE’DE YAKALANDI

Düzce’de, resmi belgede sahtecilik suçu başta olmak üzere çeşitli suçlardan 38 arama kaydı bulunan bir kişi JASAT tarafından saklandığı evde yakalandı.

Asayiş 10.03.2022, 12:13 10.03.2022, 14:57
2803
JASAT EKİPLERİ TARAFINDAN DÜZCE’DE YAKALANDI

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı JASAT ekipleri, suç ve suçlulara göz açtırmıyor. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde resmi belgede sahtecilik başta olmak üzere 38 suç kaydı bulunan İ.S isimli şahıs JASAT ekiplerinin operasyonu ile saklandığı evde yakalandı.

JASAT ekipleri yaptıkları istihbarat çalışmaları neticesinde, İ.S’nin Koçyazı Mahallesi’nde bir evde saklandığını tespit etti. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nda alınan arama izni ile harekete geçen JASAT, İ.S’nin saklandığı eve operasyon düzenledi.

Operasyonda gözaltına alınan İ.S, işlemleri için JASAT ekipleri tarafından Kaynaşlı İlçe Jandarma Komutanlığı’na teslim edildi. İ.S’nin bugün mevcutlu olarak Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edileceği bildirildi.    

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Demoklesin kılıcı. 7 ay önce
Geçenlerde basit bir gençlik kavgasına karışanın ismini, soyadını, aile efradını yazdınız.. Şimdi 38 suç kaydı var,adı yok, baş harflerle.. burada yanlış bir şey yok mu..
sakal 7 ay önce
alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste yakında çıkar ama bu kaçıncı içeri girişi kanunda çok boşluk var x6 ya oğlu biner artık
iş insani 7 ay önce
kimki bu bi adı sanı yokmu bunun
19
açık