banner851

banner955

KANLI İNTİKAM!

Bolu’da Halil İbrahim Ö. isimli genç iddiaya göre; doğmadan önce annesini terk etmekle suçladığı babasını, 23 yıl sonra karşılaştığı restoranda bıçakladı. Bıçaklanması sonucu ağır yaralanan baba Fuat Nazim Ö.’nün hayati tehlikesi sürüyor.

Asayiş 27.04.2017, 14:00 27.04.2017, 16:30
8002

Bolu’da Halil İbrahim Ö. isimli gencin babasından aldığı intikam kanlı oldu. İddiaya göre; kendisi henüz doğmadan annesini terk eden babasını, karşılaştığı restoranda karın bölgesinden bıçaklayan Halil İbrahim Ö. gözaltına alınırken baba Fuat Nazim Ö.’nün ise yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

İddiaya göre olay şöyle gelişti: “23 yaşındaki Halil İbrahim Ö., kendisi doğmadan önce annesini terk etmekle suçladığı babası Fuat Nazim Ö. ile Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan içkili bir restoranda karşılaştı. Halil İbrahim Ö., yanında bulunan bıçakla babasına saldırdı. Yaşanan arbedede baba Fuat Nazim Ö, karın bölgesinden bıçakla yaralandı. Görgü tanıklarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Halil İbrahim Ö.'yü kaçmaya çalışırken yakaladı.”

Çevredeki vatandaşlar tarafından Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisi’ne götürülen yaralı baba Fuat Nazim Ö.’nün ise hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Yorumlar (4)
aleyna 6 yıl önce
Bilip bilmeden konuşmayın ya o çocuğun ne çektiğini kim nerdrn bilecek hayatını mahvetmişse sizene
nefretlike cevap 6 yıl önce
Bilmeden konuşmayı ne çok seviyoruz toplum olarak bilmeden ne car car otuyorsun hangimiz biliyoruz o çocuğun annesinin ne çektiğini ve o cocugun içindeki baba özleminin hangi safhada baba olan adam kadınının çocuğunun arkasında bir DAĞ gibi durmalı çocuğun yaptığını tasvip etmiyorum ama arabada direksiyon olmayınca o arabanın nereye gideceği belli olmaz
yorumsuz 6 yıl önce
bu habere kimse yorum yazmamış. kendisi henüz doğmadan annesini terk eden babasını, karşılaştığı restoranda karın bölgesinden bıçaklayarak ağır bir hesap görmüş. karısını evladını terk edeceklere ders olabilecek ibretlik bir olay..
nefretlik 6 yıl önce
ne oldu..zaten hayırsızmış şimdide sen oldun hayırsız..Annen bu yaşa kadar seni büyütmüş ama demekki nefret tohumları ekerek büyütmüş..Ama sen zararlı çıktın..Geleceğini kararttın.