banner851

banner614

KAVGAYA GİDEN POLİSİ OYNATTILAR

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Yunus Timleri, Ağa Mahallesi’nde düzenlenen bir düğünde kavga olduğu yönünde ihbar aldı. Polis ekipleri kavga olmadığını görünce düğün sahiplerinin isteğini kırmayarak oyunlara eşlik etti.

banner846
Asayiş 21.09.2018, 16:03 22.09.2018, 01:25
5484
banner844

 

Kavga var” ihbarıyla soluğu mahallede aldılar, kavga olmadığı anlaşılınca vatandaşların birlikte oynama isteğini kırmadılar.
Bu renkli görüntüler dün akşam Ağa Mahallesi’nde kaydedildi. Ağa Mahallesi’ndeki bir düğünde kavga olduğu yönünde ihbar alan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerine bağlı Yunus Timleri olay yerine gittiklerinde kavgaya rastlamadı.

Düğünde hiçbir olumsuz durumun yaşanmadığını gören polis ekipleri bölgeden ayrılmak üzereyken düğün sahiplerinin polislerden bir isteği oldu. Oyun havaları eşliğinde eğlenen düğün ahalisine eşlik etmesi istenen Yunus Timleri, bu talep karşısında önce şaşırdı sonra düğün sahiplerinin davetini kırmayarak oyun havalarına eşlik etti. Polislerle birlikte düğüne katılan çok sayıda vatandaş oyun havası eşliğinde dakikalarca oynadı.

HABER: M. SİNE

Yorumlar (11)
,,,,, 3 yıl önce
Tebrik ederim.Güzel düşünmüşler.
toraman 3 yıl önce
çok güzel olmuş iki tarafta çok duyarlı olmuş helal olsun
Suat 3 yıl önce
Halk ile ic ice guzel olmus. Dugune eslik etmeselerdi bu seferde devlet halkdan kopmus derlerdi.
Alperen 3 yıl önce
Devlet Millet El Ele olunca aşamıyacağımız hiç bir sorun kalmaz Bir Biriz Bütünüz Lazı Çerkezi Romeni Kürtü Türk'ü hep biriz
gaza gelmeyın 3 yıl önce
guzel olmus tebrıkler gaza gelıp havaya ateş etmeyin ...:
Duzce 3 yıl önce
Devletlen IKI dengesiz dalgamı geciyonuz
GEREKSİZ 3 yıl önce
Böyle şeylerle polisi meşgul etmeniz hiç mantıklı değil bence. (şahsen)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın