banner851

banner614

KAYNAĞI KAYNAŞLI ÇIKTI!

banner619

Kaynaşlı’da bir büfeye düzenlenen operasyonda binlerce şişe kaçak içki, sigara ve bir adet tabanca ele geçirildi. Bolu’da yakalanan kaçak içkilerin kaynağı olduğu tespit edilen büfenin deposunda ele geçirilenlere el konuldu.

banner846
Asayiş 10.04.2017, 15:26 10.04.2017, 15:28
5122
KAYNAĞI KAYNAŞLI ÇIKTI!
banner844

Bolu’da son günlerde yakalanan kaçak içkilerin kaynağının Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bir büfenin deposu olduğunu tespit eden polis ekipleri yaptıkları ortak operasyonda binlerce şişe kaçak içki ele geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, Bolu’da son günlerde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekiplerince arka arkaya yakaladığı kaçak içkilerin kaynağının bulunması için çalışma başlatıldı. KOM ekiplerinin yaptığı istihbarat çalışması sonrasında Bolu’ya satılmak üzere getirilen kaçak ve sahte içkilerin Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan bir büfe deposundan temin edildiği öğrenildi.

Bolu ve Düzce İl Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri Kaynaşlı’da bulunan büfeye ait depoya yaptıkları ortak operasyonda 6 bin 141 şişe kaçak ve sahte içki, 776 paket kaçak sigara ve bir adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 24 adet mermi ele geçirdi.

Operasyonda büfenin sahibi Y.D. gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Yorumlar (9)
Ayyıldız 4 yıl önce
İnsanlar parası yuksek olduğu icin içemiyor buyuzden olsa gerekli kaçak icki iciyorlar ama bence içmemeleri gerekiyor onlar kendilerini zehirliyor aslında farkında değiller .
Tolga 4 yıl önce
En güzel i kendiniz yapıp için 100 lük rakı nın maliyeti 10 tl hem daha kaliteli :)
esnaf 4 yıl önce
düzcede çok var sahte isim söylemem ama polise şikayet edicem....
Tekell bayii 4 yıl önce
Fiyatları biraz makul seviyelere çekersek insanlar bunun peşine gitmez galiba
Düzceli 4 yıl önce
İçmeyin arkadaşım içipde derdini çözenmi var biride işlerimiz bozuk yazmış kimbilir senin sattığın içkiyle kaç Ocak söndü hiç oturup bunu düşündünmü?
içki kötülüklerin anasıdı 4 yıl önce
Gece 10 dan sonra içki yasağı uygulanıyor mu? Nedense sabaha kadar ışıkları yanıyor bazı büfelerin.
Düzelir 4 yıl önce
B.için :)
büfeci 4 yıl önce
bu tür kaçak alkol satanların yüzüne bizim işerimizide düşürüyor çünkü kaçak olduğu için bizim satığımız bandurollü içkilerden çok daha fazla aşasında satılıyor nerde ucuz alkol var millet onun peşinde ..teşekkürler emliyet güçlerine.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın