banner851

banner955

KENDİNİ 8.KATTAN AŞAĞI BIRAKTI

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nin psikiyatri servisinde tedavi gören Semih Araç isimli hasta kendisini 8.kattan aşağı attı. 27 yaşındaki genç olay yerinde hayatını kaybetti.

Asayiş 19.03.2018, 23:19 21.03.2018, 09:39
14843
banner1032

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ni şok eden intihar
 

Bugün 16:00 sularında rahatsızlandığı gerekçesi ile baba, oğlu Semih Araç’ı Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne getirdi. Gerekli sağlık kontrolleri yapılan 27 yaşındaki Araç’ın, hastanenin psikiyatri servisinde yatarak tedavi olması gerektiği belirtildi. Bunun üzerine Araç’ın hastaneye yatışı yapıldı. Aradan bir süre geçmesinin ardından saat 21:00 sularında babasının koridora çıkmasını fırsat bilen genç, odasının bulunduğu 8.kattın penceresinden kendini bırakarak intihar etti.
 

27 yaşındaki Semih Araç olay yerinde hayatını kaybederken, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olay yeri inceleme ekiplerinin oda ve olay yerindeki incelemeleri sürüyor.
 
Öte yandan psikolojik sorunları bulunan gencin, Karadeniz Ereğli doğumlu olduğu ve Yığılca’nın Hacılar Köyü’nde ikamet ettiği öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (28)
Kübra 5 yıl önce
Hastanenin psikiyatri servisinde güvenlik sıfır hemsireler ziyaretcilere kapıyı açarken bile söyleniyor bu üşengeçlikte hastaları kontrol etmek şuraya dursun. Dışarıdan izinden dönen hastalar içeriye kimyasal madde sokup içiyorlar Allah islah etsin.
Kişi 5 yıl önce
Evet hastane yönetimi suçlu psikiyatri bölümü 8. Katta ve örnek verildiği gibi bir önlem de yok yani kapı cam vs kollarının alınması gibi en basit örnek düzce üniversitesi böyle zaten bi yakınım rahatsız kimse birsey demiyor o sallıyor bu sallıyor e nolcak ozaman ne yapması gerektiğini söyleyen de yok ve hâlâ mağduruz lütfen devlet yetkilileri bu olaya el atsın gerkirse doktorlar 7/24 denetlensin şikayet için hastanede sekreterler olsun sadece bunun için buna çözüm bulunsun.
Mustafa Pekdemir / Düzce 5 yıl önce
Burada Hastane yönetimi Yanlış anlaşılmasın ama suçlu hastanedir. Daha önce Ankara Gazi hastanesinde de bunun gibi olay yaşanmış, şuan tüm cam ve kapı kolları alınmış. Dışarı açılan hiç bir yer yok. İmkanda yok. Bunun gibi önlem alınabilir. Gerek Katlarda, gerek camlara gerekse kapı ve boşluklara açılan yerlerde. Kaldı ki birde bu hastanın dengesi zaten bozukmuş. yinede hastaneye geçmiş olsun. hayatını kaybeden vatandaşa da Allah'dan rahmet dilerim. Ailesine de sabır dilerim Bu bir öneridir.
cengiz 5 yıl önce
akşam olan olaydan derin üzüntü duydum ailesinin Allah sabırlar versin evet psikiyatri bolümü 8 katda olması normal deyil bu işte yetkili kişiler ve kurumlar suçlu suçlayalım ama olaydan sonra orda yatan hastalar o gece neleryaşadılar orda
bu bir ihmal mi? 5 yıl önce
Psikiyatri servisi 8. katta olmasına rağmen pencerelerde demir parmaklık yok..! Kanımca sorgulanması gereken tek şey budur. Yok babası oğlunun yanında dursaymış, etseymiş bunlar laf-ü güzaf.
Allah allah 5 yıl önce
Ya arkadaş şimdi psikiyatri servisini 8.kata tayyipmi yaptırdı Allah rahmet eylesin ama ölenin arkasından yapılan yorumlara bakın hele edep edep ölene saygı lütfen.
Barış 5 yıl önce
Dogru ölen kisi akrabam
Yok 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin nasıl ıyi bir insandın semih abim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
kapalı