banner851

banner614

"KİM YAPTIYSA BİZİ TANIYOR"

banner619

Akçakoca’da bir evdeki kasayı parçaladıktan sonra içindeki toplam değeri 200 bin lirayı bulan nakit ve altınlarla birlikte kayıplara karışan hırsız ya da hırsızlar her yerde aranıyor.

banner846
Asayiş 20.08.2020, 11:37 20.08.2020, 12:44
4001
banner844

Akçakoca merkeze bağlı Osmaniye Mahallesi Keskin Sokak’ta geçtiğimiz cumartesi günü yaşanan hırsızlık olayı gece yarısı meydana geldi. Ev halkının köyde olmasını fırsat bilen hırsız ya da hırsızlar, bahçe merdivenini dayayarak önce ağaca ardından evin üst katına çıktı.

Fındık toplamak üzere köylerine giden Sağlam ailesinin evine giren hırsızlar, evin ikinci katında bulunan kasaya yöneldi.

Çelik kasanın bulunduğu odanın kapısını zorlamak suretiyle kıran hırsızlar, odadaki kasayı da parçalayarak açtılar.

Kasada bulunan nakit ve altınlarla birlikte toplam değeri 200 bin lirayı bulan hırsızlık olayını ertesi gün eve gelen aile fertleri fark etti.

Soyulduklarını anlayan Sağlam ailesi polise haber verdikten sonra, polis ekipleri eve gelerek olay yeri incelemesi yapıp parmak izi örnekleri aldı.

Yaşadıkları hırsızlık şokunu atlatamadıklarını belirten mağdur Hakan Sağlam, hırsızlık olayının kendilerini tanıyan, para kasalarının olduğundan haberdar olan ve o gece köyde olduklarını bilen kişi ya da kişiler tarafından gerçekleşmiş olabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.

Hakan Sağlam ayrıca, para ve altın olarak toplam 200 bin liralarının çalınmış olduğunu ifade ederken, "Kim yapmışsa bizi bilenler yapmıştır." açıklamasını yaptı.

Yorumlar (5)
Ömür aydoğmuş 11 ay önce
Yabancı kişi oeve giremez
Ömür aydoğmuş 11 ay önce
Evet tanıdık kişiler yaptı kasanin yerini abilerim biliyordu
VATANDAŞ 11 ay önce
banka varken kasada ne işi var acdaba paranın ?
Arif gms 11 ay önce
Hiç inandırıcı gelmedi bana evde 200 TL lik nakit ve zinet esyasi......
Düzceli 11 ay önce
Yabancı birisi evde kasadaki paradan nasıl haberi olabilir daha doğrusu kasa olduğunu bile bilmez bencede tqnıdıkları dır onları bilen kişilerdir anlam veremiyorum o parayı nasıl yiyebilecekler bu dünyanın öbür dünyası da var naeıl hesap verecekelr acaba nasıl korkmazlar Allahtan
19°
açık