banner851

banner614

KISA SÜRE İÇERİSİNDE KONTROL ALTINA ALINDI

TEM otoyolu Düzce geçişinden İstanbul istikametine seyir halinde olan bir vatandaş, çevreden yükselen dumanları cep telefonu kamerası ile çekerek sosyal medyaya yükledi. Hızla yayılan görüntüler üzerine harekete geçen itfaiye ekipleri yangını büyümeden söndürdü.

banner619
Asayiş 15.08.2021, 15:59 15.08.2021, 16:02
1418
KISA SÜRE İÇERİSİNDE KONTROL ALTINA ALINDI

Olay öğlen saatlerinde TEM otoyolu Bataklıçiftlik mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, TEM otoyolu’nda İstanbul istikametine seyir halinde olan bir sosyal medya kullanıcısı, Bataklıçiftlik mevkiinde dumanların çıktığını gördü. Hemen telefonuna sarılarak video çekti. Bu anları sosyal medyasına yükleyerek bölgeyi tam bilmediğini ve yetkililere haber verilmesini istedi. Bazı vatandaşlar ise durumu polis ekiplerine bildirdi.

 Polis ekipleri yapılan ihbar sonrasında bölge trafik ekiplerine bilgi vererek alanın kontrol edilmesini istedi. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri de anız yangını ihbarı alarak bölgeye gitti. Hem polis hem itfaiye hem de jandarma ekipleri yoğun ihbar sonrasında teyakkuza geçerek, bölgeye intikal etti. Gökyüzünü kaplayan dumanlar kısa süre içerisinde kontrol altına alındı. Duyarlı vatandaşlar tarafından anız yangını önlenirken, itfaiye ekiplerinin çalışması ile söndürülerek kontrol altına alındı. (İHA)

Yorumlar (2)
DÜZCELİ 1 ay önce
ONU YAKAN MAL NERDE ONU BULUN
Konuralpli 1 ay önce
BOYLE BİŞEY VARSA IHBAR EDELİM SUREKLI ANIZ YAKILIYOR BURDABİLGİLENDİRİN LUTFEN