banner851

banner955

KISITLAMAYI UNUTANLAR CEZADAN KAÇAMADI

Düzce'de hafta boyunca etkili olan sağanak, kar yağışı ve soğuk havanın ardından sıcaklıklar 16 dereceye kadar yükselince, sıcak havayı fırsat bilip sokağa çıkanlar kısıtlamayı unuttu. Yapılan uygulamada, 12 kişiye 41 bin 628 TL para cezası uygulandı.

Asayiş 28.03.2021, 16:50 28.03.2021, 18:11
5939

Düzce'de hafta boyunca etkili olan sağanak, kar yağışı ve soğuk havanın ardından sıcaklıklar 16 dereceye kadar yükseldi. Korona virüs salgını nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında da polis ekipleri denetim gerçekleştirdi.

D-100 karayolu üzerinde gerçekleştirilen uygulamada, sıcak havayı fırsat bilip kısıtlamayı ihlal edenler denetlendi.

Güzergah üzerinde 21 araç kontrol edildi. Yapılan kontrollerde 12 kişinin kısıtlamayı ihlal ettiği tespit edildi.

Şahıslara, Düzce İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararları gereğince kişi başı 3 bin 469 TL'den 41 bin 628 TL para cezası uygulandı.(İHA)

Yorumlar (11)
Düzceli.. 2 yıl önce
İkinci bir adayın, ikinci bir listenin olmadığı kongerelerde binlerce kişi tolansın.. Vatandaşa gelince, güneşli bir pazar günü evden çıkma demek nasıl açıklanır..
Düzceli.. 2 yıl önce
Bir hafta işe toplu ulaşımla git, akşam ve pazar evden çıkma.. düzcede her on kişiden sekizinin bir ayağı köyde veya ilçelerde.. Yeter insanları sağlığı ile oynamayı bırakın.. Para toplamak tatlı geldi her halde.. 8 kasımda kaybolan bakan nerede..
Gökhan 2 yıl önce
asla yorum yayınlayacak yüreğiniz yok ondan dolayı yazmıyorum... korkak medya diyorduk, küçücük düzcenin kuş kalbinden küçük yürekli medyasına ne diyelim
Yeni vakıf köyü 2 yıl önce
Şunu diyorum geçen hafta ankarada 50 bin kişi AKP grup toplantısı yaptı ve maskesiz sende gördün burada adalet nerde diyebilirsin dimi ama yok diyemezsin dedirtmezler
Yeni vakıf köyü 2 yıl önce
Ahh öncü haber ahh okadar yandaş okadar taraflisin ki sana diyecek kelime bulamıyorum
Kasabalı 2 yıl önce
Neden Konuralp sessiz bahçe civarı hiç kontrol edilmez 10 larva araba dere kenarında piknik yapıyorlar.3 haftadır takip ediyorum bir sefer kontrol bile edilmedi ondan sonra korana artıyor diyorsunuz
Adam 2 yıl önce
hükümetin polisi kasada para bitince vatandaştan toplamaya çalışıyor
cemo 2 yıl önce
duzce disarida aylardir, hikayeren 10 kişiye ceza yazmişlar, haber olmus
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız