banner614

KUMAR OYNAYAN 8 KİŞİ SUÇÜSTÜ YAKALANDI

banner619

Düzce’de polis ekiplerinin bir eve düzenlediği operasyonda kumar oynadıkları tespit edilen 8 şahsa cezai işlem uygulanırken, evde ruhsatsız silah ele geçirildi.

Asayiş 13.01.2021, 22:53
3150
KUMAR OYNAYAN 8 KİŞİ SUÇÜSTÜ YAKALANDI
banner785

Edinilen bilgilere göre, Camikebir Mahallesi’nde bulunan bir apartmanın 3’üncü katında evde kumar oynandığı ihbarını alan polis ekipleri eve baskın düzenledi.

Ev ortamını kumarhaneye çeviren 8 kişiyi suçüstü yakalayan polis ekipleri, şahıslara 3 bin 150’şer liradan 25 bin 200 lira idari para cezası kesti.

Ayrıca yapılan kontrollerde 1 adet ruhsatsız silah ele geçirildi. Ev zabıta ekiplerince mühürlenirken ev sahibi ise kumar oynanması için yer sağlamaktan gözaltına alındı. 

Yorumlar (5)
Osman 2 gün önce
Kumar, uyuşturucu aldı gidiyor. Sorsan dinine, özüne, geleneğine bağlı şehir Düzce. Yozlaşmanın kalesi olmuşuz adeta. Her pislik içimize işlemiş.
adige 2 gün önce
bir önceki elde yenilen ihbar etmiştir
VATANDAŞ 2 gün önce
demekki pandemiden önce bu kumar her yerde vardı oynanıyordu. yasaklar bile engelleyemedi. her hafta bi kumarhane baskını. yazık gerçekten yazık.
Vicdan 2 gün önce
Bu tür haberler yerel basında ve ulusal basında sık sık görülüyor. Bu suça karışanlar çoğunlukla da aynı kişiler. Yakalanıp salınıyorlar. Aynı senaryo başka suçlar için de geçerli. Suçun önüne geçilemiyor. Çok üzücü. Bu suç işlemeyenler kadar suç işleyenler için de iyi değil.
81 düze 2 gün önce
İyi de para varmış masada
-0°
açık