banner851

banner614

MAHALLELİ ÖNLEM ALINMASINI İSTİYOR

Düzce’de sayıları her geçen gün artan hafriyat kamyonları, Şıralık Mahallesinde bulunan döküm alanı çevresindeki yerleşim yerlerinde, trafikte tehlike saçıyor. Mahalle sakinleri kamyonların aşırı hız yapmasından şikayet ederken, olası bir kaza yaşanmadan bir an önce önlem alınmasını istiyor.

banner619
Asayiş 27.05.2021, 17:45 27.05.2021, 18:44
1040

Düzce’de hafriyat kamyonları tehlike saçıyor. Şıralık Mahallesinde bulunan döküm sahasına hafriyat taşıyan kamyonlar aşırı sürat yaparak, trafik güvenliğini tehlikeye atıyor.  

Duruma tepki gösteren mahalle sakinleri ise, inşası devam eden spor sahasına hafriyat taşıyan kamyonların aşırı süratli gittiklerini belirterek, böyle gitmesi durumunda olası ölümlü trafik kazalarının kaçınılmaz olduğunu söylediler.

Can kayıplarının yaşanmaması için bir an önce hafriyat kamyonları ile ilgili önlem alınmasını isteyen Şıralık Mahallesi sakinleri, yetkilileri göreve davet ettiler.

Seslerinin duyurmak için 0542 767 18 81 numaralı Öncü WhatsApp İhbar hattına şikayetini ileten bir mahalle sakini, “Biz bu hafriyat kamyonlarından şikayetçiyiz. Aşırı hızlılar ve taksilerin yapmadığı hızı kamyonlar yapıyor. Şıralık sahası Düzcespor tesislerinde çalışıyorlar, hafriyat taşıyorlar. Ama bu kadar hız yapmaya gerek yok, en kısa zamanda müdahale edilmesini umuyorum” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Madur 4 ay önce
Biz kazuk oğlu mahallesi olarak 20 senedir bıktık depremden bu yana halen gelin bir bakın çektiğimiz çileye