banner851

banner955

MAHALLELİ TEDİRGİN

Düzce merkeze bağlı Ağa Mahallesi sokaklarında son günlerde çok sayıda ölü kediye rastlanması mahalleliyi tedirgin etti. Sokak hayvanlarının kişi ya da kişiler tarafından zehirlendiğinden şüphelenen mahalle sakinleri, gerekli incelemelerin yapılmasını istedi.

Asayiş 22.02.2021, 10:40
5600
MAHALLELİ TEDİRGİN

Ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de sokak hayvanlarına yönelik vahşet bitmiyor. Bu kez hayvan katliamının adresi merkeze bağlı Ağa Mahallesi oldu. Son iki hafta içerisinde mahallede 3 kedinin ölü bulunması akıllara zehirlenme şüphesini getirdi.

Sokakta besledikleri kedilerin art arda ölü bulunmasının arkasında hayvan düşmanlığının yattığını belirten üzgün ve öfkeli vatandaşlar, sokak kedilerinin biri ya da birileri tarafından, zehirlenerek öldürüldüklerini öne sürdü.

Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 452 767 18 81)’na ölü kedilerin fotoğraflarını gönderen mahalle sakinlerinden biri,  “Masum kedilerden ne istiyorsunuz?” bu duruma isyan etti. Ayrıca kedilerin zehirlenip zehirlenmediğinin araştırılmasını isteyen vatandaşlar gerekli mercilere şikayette de bulunacaklarını aktardı.

banner844
Yorumlar (3)
Berbat 2 yıl önce
Düzcede bildim bileli bu ağa mahallesi sıkıntı bu mahalleyi toptan kaldırmaları lazım hem insanlara olan yaklaşımları hem başka canlılar üzerinde yaklaşımları berbattt madde bağımlıların kendini mafya sanan gereksiz toplumun olduğu yer ne ararsan var !!
Dilek 2 yıl önce
Lütfen hayvanları rahat bırakalım ve sahip cıkalım
Aa 2 yıl önce
Whatsapp ihbar hattı kaç yazıyor haberde?
Yeni Sayımız