banner851

banner614

MUHTAÇ DEĞİL SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI!

banner619

Düzce’de şehir merkezinde çöp konteynerinin yanında çöpten topladığı yiyecekleri yiyerek duygu sömürüsü yapan şahsı zabıta ekipleri merkeze götürmeye kalkınca ortalık karıştı. Uzun süre zabıta ekiplerine diren şahsın şehir dışından gelerek Düzce’de para toplayan dilenci olduğu ortaya çıktı.

banner846
Asayiş 20.05.2021, 17:29
8705
MUHTAÇ DEĞİL SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI!
banner844

Düzce’ye şehir dışından gelerek duygu sömürüsü ile insanlardan para topladığı belirlenen şahıs şehir merkezinde çöp konteynerinin yanında oturmaya başladı.

Çöpten topladığı yiyecekleri yiyen ve bu şekilde insanlardan para toplayan şahsı gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri geldi.

Müdahale etmeye çalışan zabıta ekiplerine şahıs direndi. Zabıta ekiplerine zor anlar yaşatan şahıs yere yatırılarak kontrol altına alınabildi. Ayrıca şahıs olay anını çekmeye çalışan gazetecilere de saldırdı.

Zabıta ekiplerinin haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Zabıta ekipleri şahsı ifadesi alınmak ve işlem yapılmak üzere polis ekiplerine teslim etti. Edinilen bilgilere göre şahsın yapılan GBT Sorgusunda isminin Ferdi G. olduğu ve içlerinde hırsızlık 30 farklı sabıka kaydı olduğu öğrenildi.

Zabıta ekipleri şahsın üzerinden çıkan 75 TL'ye el koyarken polis ekipleri de şahsı gözaltına aldı. (İHA)

Yorumlar (11)
cc 1 ay önce
Yok ihtiyacı olana inanmıyacak hale getiriyorlar insanları... Bunları kökünü kazımak lazım...
bb 1 ay önce
Şahıs çöpten yemek yemiyor. Çöpten yiyormuş gibi yapıp yanında getirdiği yiyecekleri yiyor. İnsanların duygularını sömürüp bayılma taklitleri yapıp haksız kazanç sağlıyor. Serbest bırakılması korkunç
Aynı şahıs her yerde aynı 1 ay önce
bu şahıs geçen günde Bolu cd.sinde aynı işleri yapıyordu.Ambulans da geldi..Ambulansa binmemek için direniyordu..Aynı şahıs heryerde aynı numara...
CAN 1 ay önce
BUNLARA GÖZ ACDIRMIYACAN INSANLARI SALAK YERINE KOYYARLAR PARA VERENLER COK CEZAYI KESECEN BUNLARA
Sömürge 1 ay önce
Ona kadar ne insanlar duygu sömürüsü yapıyor ONLARA bir zahmet onlara
Baran 1 ay önce
Tebrikler zabıtaya ve polis arkadaşlara bu üçkağıtçıya bende para vermiştim
Vatandaş 1 ay önce
Bir de şu askere gidiyorum diyip millete kolonya seker ikram edip sonra haşlık isteyenleri yakalayin
Aa 1 ay önce
Bu haberin yazılması bitmeden serbest bırakılmıştır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu