banner851

banner955

OPERASYONLA YAKALANDI…

Düzce’ye il dışından uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağı ihbarını alan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri, operasyon düzenledi. Durdurulan araç içerisinde uyuşturucu madde ele geçiren narkotik ekipleri, araç sürücüsünü gözaltına aldı.

Asayiş 09.12.2021, 17:18
2849

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik ekiplerinden bir başarılı uyuşturucu operasyonu daha. Düzce’ye İstanbul’dan uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağına yönelik ihbar alan narkotik ekipler, bir aracı takibe aldı.

Çoban mevkiinde durdurulan araç içerisinde yapılan aramalarda 234 gr Metamfetamin maddesi ele geçirilirken, araç sürücüsü polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen araç sürücüsü, işlemlerinin ardından sevk edildiği Düzce Adliyesi’ndeki mahkemece ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklanarak, Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi tarafından yapılan açıklamada, “Suçla mücadelemiz halkımızın da desteği ile 7/24 aralıksız devam etmektedir” denildi.

banner844
Yorumlar (3)
Soner Çetinkaya 12 ay önce
Çoluğu çocuğu genci yaşlısı kim varsa kullanıyor bu illeti her mahalle de her ilçede her ilde var emniyetten adliyeden siyasetten iş adamlarından kimi ararsanız var bu işin ticaretin de bide derinlemesine bunları araştırın
SONER ÇETİNKAYA 12 ay önce
YAKALANAN MALLARI HANGİ MUHBİRLER SATIYOR ÖNCÜ BİDE BUNU ARAŞTIR.
Adım 13 ay önce
Uyuşturucu kullanan vatan hainidir bu islerin basinda teröristler var
Yeni Sayımız