banner851

banner614

OYNATANLARA CEZA YAĞDI

banner619

Düzce Tokuşlar Mahallesi Melen deresi kenarında bir kamyonetin kasasına kumar baskını yapıldı. Yapılan baskında 8 kişi gözaltına alınırken, kamyonete el konuldu.

banner846
Asayiş 18.12.2020, 15:18
4310
OYNATANLARA CEZA YAĞDI
banner844

Olay Düzce Tokuşlar Mahallesi Melen deresi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre dere kenarında bir kamyonete girip çıkan şahısları gören kişiler durumu Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipler kamyonetin kasasına baskın düzenledi.

Kamyonetin kasasının özel olarak düzenlendiği, ışıklandırma ve dışarıya ışığın çıkmaması için özel malzemeler kullanıldığı tespit edildi. Kumar masalarının da yer aldığı kamyonet kasasında 8 kişinin kumar oynadığı tespit edildi. Yapılan kontroller esnasında kumar masası üzerinde bulunan 40 bin 285 lira para, pul, iskambil kağıtları ve zarlara el konuldu. Şahıslara sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları için 3 bin 150 liradan toplam 25 bin 200, kamyonet sürücüsüne çeşitli maddelerde 23 bin 500 lira olmak üzere toplam 48 bin 700 lira ceza uygulandı. Ayrıca kamyonet trafikten men edildi. (İHA)

Yorumlar (5)
Ersoy Ulubey 6 ay önce
İnsanımızın kumar sevdasını önüne geçilemiyor.
Yaralii 6 ay önce
Ulaa bu kumari her şartta oynuyonuz beee
Melikkentli 6 ay önce
Milletin parası var keyf yapıyorlar ve
Yamalı Pantalon 6 ay önce
Şeytanın aklına gelmeyecek yöntemleri biz milletçe buluyoruz. Brova....
hamza 6 ay önce
En vatan sever dindar insanlar duzce de sorsaniz ama her turlu pislik var lafa geldimi din dersi bile verir bu insanlar kisacasi duzce nin insanlarindan 5 para olmaz
19°
kapalı