banner851

banner614

ÖZEL HAREKATLI OPERASYONDA KARAR!

banner619

Ağa Mahallesinde Özel Harekat ekiplerinin de desteğiyle şafak vakti düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 şüpheliden 6'sı tutuklandı,1'i adli kontrol şartıyla olmak üzere 4 şüpheli serbest bırakıldı.

banner846
Asayiş 06.11.2017, 18:04 06.11.2017, 19:07
6609
banner844

Geçtiğimiz 1 Kasım Çarşamba günü Ağa Mahallesinde Özel Harekat polislerinin katılımıyla önceden belirlenen adreslere şafak vakti yapılan ve 11 şüphelinin gözaltına alındığı soruşturma kapsamında mahkeme kararını verdi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 140 personel, 2 tim Özel Harekat polisi ve 4 narkotik köpeğiyle düzenlenen operasyonda aralarında kadınların da bulunduğu şüpheliler gözaltına alınarak emniyete götürülmüştü.

İçlerinde cezaevi firarisi ve kesinleşmiş cezası bulunan, aranan şahısların da olduğu 2'si kadın 11 şüpheliden 10’u emniyetteki sorgularının ardından polis gözetiminde adliyeye çıkarıldı. Adliye götürülen kadın şüphelilerden birinin hamile olduğu, erkek şüphelilerden birinin ise koltuk değnekleriyle mahkemeye götürüldüğü görüldü.

Savcılıktaki ifadelerinin ardından mahkemeye sevk edilen 10 şüpheliden 6’sı tutuklandı. Hamile şüpheli adli kontrol şartıyla diğer 3 şüpheliyle beraber serbest bırakıldı.

Operasyonda, 2 ruhsatsız tabanca, 5 ruhsatsız av tüfeği, sentetik uyuşturucu, çok sayıda mermi ve uyuşturucu yapımında kullanılan malzemeler ele geçirilmişti.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (4)
Yuri 4 yıl önce
Ağa mahallesini komple istimlak edip Toki ye vermek lazım.
krikocu 4 yıl önce
yıllarca bu ağaköy ve çamköydeki romen mahallesi namlı ve mimli olmasına rağmen nasıl olurda buraları rehabilite edilmez.suç örgütleri cirit atıyorlar kanun ve yasa tanımıyorlar..ya korkuluyor yada oy korkusu..yeter ve..
narko-kom 4 yıl önce
narko-kom a tebrikler.şefin duaları sizlerle.Allah ayağınıza taş değdirmesin
Vatandaş 4 yıl önce
Bu oparasyonlar sıklaştırılmalı bunlara göz açtımamalı. Ağ koy pislik yuvasına döndü gece araçla geçerken yiyecek gibi bakıyorlar insana