banner851

banner614

PARALARINI ALAMAYINCA ÇATIYA ÇIKTILAR

Koçyazı Mahallesi’nde çalıştıkları inşaat halindeki 4 katlı apartmanın çatısına çıkan 3 işçi, maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle intihar etmek istedi. İşçiler, polis tarafından ikna edilerek aşağıya indirilirken görüntü almaya çalışan haber ekibimiz bir grup tarafından engellendi.

banner619
Asayiş 21.11.2016, 17:19 22.11.2016, 16:20
8364
PARALARINI ALAMAYINCA ÇATIYA ÇIKTILAR

Koçyazı Mahallesi’nde inşaat halindeki bir sitede çalışan 3 işçi maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle çalıştıkları 4 katlı binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi.
Edinilen bilgiye göre, özel bir firma tarafından inşa edilen sitede yaklaşık çalışan ve 3 aydır maaşlarını alamadıklarını gerekçe gösteren Enes P., Bekir A. ve Alparslan T. isimli 3 işçi,4 katlı apartmanın çatısına çıktı. İhbar üzerine olay yerine 112 Acil Servis, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Firma yetkililerinin olay yerine gelmesini ve paralarını vermelerini talep eden 3 işçi polisin ikna etmesiyle aşağıya indirildi. 3 işçi gözaltına alınarak karakola götürüldü. Bu sırada görüntü almaya çalışan Öncü TV haber ekibininmüteahhit firma yetkilileri olduğu öne sürülen bir grup tarafından görüntü alması engellenmeye çalışıldı. Yaşanan olayla ilgili polisin soruşturması sürüyor.

Yorumlar (11)
gümüşovadan n.a. 5 yıl önce
Arsalarınızı mütahite verirken güvenilir referanslı mütahitlere vermeye veya güvenilir emlak firmaları aracılığı ile vermeye dikkat ediniz..
Alamet 5 yıl önce
Kıyamet alametlerinini küçükleri zuhur etmeye başladı. İşler ehline verilmiyor. Basiretsiz, aciz ve bilgisiz kişilere idarecilik veriliyor. Bu gariban işçilerin emeklerini iç edip yok saymak bu kadar kolay değil mi????
cilimli 5 yıl önce
Ertan demir bunun ekonomiyle ne alakası var müteahhit işçinin parasını vermeyip cebe atsin suç ekonomide oylemi bırakın bu isleri
Serkan 5 yıl önce
Zor be fakirlik garibanlık,Allah herkese yardım etsin. Yönetici koltuklarında oturan insanlar ve devlet memurları lütfen dikkatli olun o maaslarınızı haketmek konusunda bu garibanların verdiği vergilerdir onlar. Ülke tam ayağa kalkacak fetocu soyguncular,Suriyeli mülteciler, pkk ve Musul a yapılan askeri harcamalar ve gereksiz bir çok israflara giden paralar yüzünden iç piyasada para dönmüyor. Ve ilk etkilenen tabii ki garibanlar oluyor. İnşAllah bir an önce kriz geçer.
Bilgi yanlış 5 yıl önce
Orada 3 işçi değil 40 işçi haklarını 45 gündür alamıyor inşaat durdu işyok parayok aş yok sesllerini duyurmak için mecburen hayatlarını tehlikeye attılar her bi işççinin kiminin 2 ay kiminin 4 aylık maaşı var bu müteahhit firma hiçmi düşünmez bunların ailesi neyle geçinir diye
eray 5 yıl önce
devletin bu işe bir dur demesi lazım artık..önüne gelen inşaat yapıyor..parası olan herkesin yapabildiği ama içinde canların yaşadığı tek şey inşaatçılık galiba
Nkz 5 yıl önce
Düzcede insandan daha fazla ev var kime satacaksın
Metek 5 yıl önce
Çalışanın hakkını alnının teri kurumadan verin. Gözünüz doysun o insanlarda ev geçindiriyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın