banner851

banner614

POLİS OKUL ÇEVRESİNDE GÖZ AÇTIRMADI

banner619

Üniversite ve Yüksekokul çevreleri polisin sıkı takibinde. Dün gece Konuralp başta olmak üzere 7 ilçede polisler okul çevrelerinde göz açtırmadı. Yapılan uygulamada bine yakın kişinin kimliği kontrol edilirken, eksikleri bulunan araçlara ise tam 14 bin TL ceza kesildi.

banner846
Asayiş 02.12.2017, 09:58 02.12.2017, 17:20
1924
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nün Güvenli Eğitim Uygulaması kapsamında okul çevrelerinde polisler adeta göz açtırmadı. Konuralp’te bulunan Düzce Üniversitesi başta olmak üzere 7 ilçede seyir halinde ve sabit olarak uygulama gerçekleştirildi.Yapılan çalışmalarda bine yakın şahsın kimlikleri ve genel bilgi taramaları yapıldı. Bunun yanı sıra sabit uygulamada durdurulan araçlarda eksiği bulunan sürücülere ise 14 bin TL para cezası kesildi. 283 araçta yapılan aramada bir kurusıkı tabanca ele geçirilirken, üniversitelerin yakın çevresinde polislerin yaptığı kapsamlı uygulamanın zaman zaman tekrarlanacağı aktarıldı.Haber: Ş. ÇAKIR 

Yorumlar (3)
Endiseli 4 yıl önce
Neden bu tabiri caizsese meyhaneciler sokağına bu denetlemeler olmuyor millet orayi agmahallesinden beter etmiş torbaci dolu torbaci demekki neymisss
9 canlı olunca kimse birsey y apamiyormus yani seytannnn olunca bir insan her halti yer
Çatana Tepe 4 yıl önce
Çatana tepede alem geceleri düzenleniyor. Öğrenciler tarafından ateş yakılıyor. Yine öğrenciler tarafından çevre kirletiliyor.
Murat 4 yıl önce
Şüpheli bir durum veya aranan bir şahıs yoksa üst araması -özellikle yeme-içme yerlerinde- yapmayın. Öğrencileri tedirgin edersiniz. Polis arabalarının veya polis memurlarının devriye gezmesi o bölgede asayiş için yeterli diye düşünüyorum.
23°
parçalı az bulutlu