banner851

banner614

POLİS VE JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR... OPERASYONLAR SÜRÜYOR

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatı üzerine polis ve jandarma ekiplerinin uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik başlattığı mücadele çalışmaları artarak devam ediyor. Düzce İl Jandarma Komutanlığı timleri tarafından şehir merkezinde düzenlenen operasyonda, bir torbacı daha paketlendi. Yığılca yolu üzerinde hassas burunlu narkotik köpeği ile yol kontrolü yapan jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurdukları araçta ise, bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdi. Düzce genelinde uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğü bildirildi.

banner619
Asayiş 28.09.2021, 23:15 29.09.2021, 02:08
3691
POLİS VE JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR... OPERASYONLAR SÜRÜYOR

Düzce genelinde uyuşturucu tacirleri ve uyuşturucu madde kullanımını önlemeye yönelik çalışmalar devam ediyor. Vali Cevdet Atay’ın talimatı ile, okulların açılmasını fırsat bilerek gençleri zehirlemeye hazırlanan ve ‘Torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu tacirlerine operasyon üzerine operasyon düzenleniyor.

Şehir merkezinde uyuşturucu madde sattığı tespit edilen Y.Z isimli bir kişi, Düzce İl Jandarma Komutanlığı KOM Timleri tarafından teknik ve fiziki takibe alındı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı üzerine harekete geçen Jandarma Timleri, Y.Z isimli şahsın  Cedidiye Mahallesinde bulunan evine operasyon düzenledi.

Operasyonda Y.Z isimli kişi gözaltına alınırken, evde yapılan aramalarda ise bir miktar iki ayrı fişek halinde Metamfetamin maddesi ile  bir adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi.

Y.Z isimli şahıs Düzce Cumhuriyet Başsavcısının talimatıyla ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak’ suçundan Jandarma Timleri tarafından gözaltına alındı. Y. Z’nin Jandarma Komutanlığındaki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesine sevk edileceği öğrenildi.

Öte yandan Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Kaçakçılık ve Organize İşler Müdürlüğü (KOM) timleri tarafından Düzce – Yığılca Karayolu üzerinde hassas burunlu narkotik köpeği ile yapılan yol kontrolleri sırasında şüphe üzerine F.İ idaresindeki bir otomobil durduruldu. Narkotik köpeği ile araç içerinde yapılan aramalarda, araca zulalanmış bir miktar uyuşturucu madde bulundu.

Araç sürücüsü F.İ ve araç içerisinde bulunan F.E isimli şahıs, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile Jandarma ekipleri tarafından ‘Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanma ve Bulundurma’ suçlamasıyla gözaltına alındı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Şaban acar 3 hafta önce
Kimse kimseyi kandırmasın haber anında uçuyor çok yere,ve büyük başlar uzuyor
Zeki kılıçaslan 3 hafta önce
Allah polisimize ve jandarma ekiblerimize güç kuvvet versin
Şaban acar 3 hafta önce
Yalnız bir ricam olacak düzcede isim yapmış kişiler rahat dolaşıyorlar, neden acaba,
şlş 3 hafta önce
sabah fabrikada işe gidiyoruz çevirdiler 10 dakka takıldık,sabah 7-8 arası millet işe gidiyor bunlar köpekle uyusturucu arıyor gumusova sanayi girişinde
Vatandaş 3 hafta önce
Bence çok iyi yapıyorlar keşke sürekli yapsalar çoluk çock uyuşturucu dan bıktı niy