banner851

banner614

RÜŞVET İDDİASINDA KARAR!

Yabancı uyruklu şahıslar adına usulsüz evrak düzenleyerek rüşvet aldığı iddia edilen 4 kişiden 2’si tutuklandı.

banner619
Asayiş 01.06.2018, 14:02 02.06.2018, 12:50
3243
RÜŞVET İDDİASINDA KARAR!

Düzce İl Göç İdaresi’nde yabancı uyruklu şahıslar adına usulsüz evrak düzenleyerek rüşvet alındığı ihbarı üzerine Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzenlenen soruşturma kapsamında geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan 4 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Polis memuru B.D. ve tercüman olarak çalışan A.A. ile bu işlere aracılık ettiği tespit edilen 2 kişi adliyeye sevk edildi.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Polis memuru B.D. ile A.A. tutuklandı. Diğer 2 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (4)
Ay yıldıza kurban 3 yıl önce
Yol geçen hanına döndü vatanım eyyyy türk oğlu türk uyan uyan gafletten uyumaya devam edersen gidiyor bu cennet vatan elden sen bilmezssen ben bilmezsem deyerini dedelerimiz üzülmezmi cenneten
göçmen 3 yıl önce
o kadın Suriyeli değil Iraklı Allah'a şükür hem Düzce hem yabancılar kurtuldu bu kadıdan. Bu kadının mal varlığına el konulmalı kesinlikle. Düzce de on binlerce dolarlık sahte iş yapmıştır. Şimdi de kızı hastanenin oraları haraca bağlamış. Gereğini yapın yetkililer....
yallah 3 yıl önce
Suriyeli rehber kadın hastanede köşeyi döndü.toplama merkezlerine gitsinler. Sırtımızda kambur eksikdi bunlarda geldi tam oldu.Adamlar ev aldı ıraklı 1 senedir ülkesinde.Doldurup doldurup götürüyor ülkesine.
Düzceli 3 yıl önce
Meydan rüşvetçilere kaldı yazıklar olsun nasıl o paraları ailelerine yedirdiler.