banner851

banner614

SATAMADAN YAKALANDILAR

Düzce'de uyuşturucu tacirlerine bir kez daha ağır darbe vuruldu. Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda, durdurulan bir araçta 450 gram esrar maddesi ele geçirilirken, 2 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

banner619
Asayiş 02.12.2016, 15:31 02.12.2016, 15:35
2268
SATAMADAN YAKALANDILAR

Düzce'de güvenlik güçlerinin zehir tacirleri ile mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Düzenlenen operasyonlarla özellikle genç bedenleri hedef alan uyuşturucu satıcılarına darbe üstüne darbe vuruluyor. Son olarak, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından takibe alınan 2 şüphelinin içerisinde bulunduğu aracın durdurulması sonucu yapılan aramada, 450 gram esrar maddesi ele geçirildi. Haklarında "Uyuşturucu Ticareti Yapmak" suçundan işlem yapılan her iki şahıs, adli makamlara sevk edildi. Düzce genelinde emniyet görevlilerince uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara karşı yürütülen çalışmaların sürdüğü ve suçla mücadelenin halkın da desteği ile aralıksız devam ettiği vurgulandı.

banner844
Yorumlar (7)
Gölyakalı 4 yıl önce
Emniyet güçleri Eğer çocuklarınızı seviyorsanız bu işin üzerine daha fazla düşünürz
Haydar 5 yıl önce
Vatandaş gene aşıyor biçiyor 4 yıl yatıp çıkacak iste ondan ötesi yok
vatandaşın biri 5 yıl önce
Kom ekiplerini körpeşler mahallesinede bekliyoruz...
İdam 5 yıl önce
İdam bunlar icinde gecerli olmali
Düzceli 5 yıl önce
Uğuşturucu tacirlerinin sıkı takibe alınmasını rica ediyorum düzcede o kadar çok evleri varki hepsinin kontrol altına alınıp ağlarına düşürdükleri gencecik anne kuzularını bu vampirlerden kurtarılmasını istiyorum
CEZALAR YETERSİZ KALIYOR 5 yıl önce
Gölyaka ve diğer ilçelerde de bu uygulamaları yapın, her yer kaynıyor ama ne hikmetse kimse görmüyor-bilmiyor. Cezalar yetersiz, kanunlar zayıf kalıyor.
VATANDAŞ 5 yıl önce
ASIN ONLARI SATANLARI EN GÜZELİ EN SAĞLIKLISI...