banner851

banner955

SP HASTASINA BAĞIŞ ŞARTIYLA ŞİKÂYETÇİ OLMADI

Motosikletiyle seyir halindeyken bir aracın kendisine çarpması sonucu yaralanan şahıs, kendisine çarpa aracın sürücüsünden SP Hastası Yusuf Ege Karagüllüoğlu’na bağış yapması şartıyla şikâyetçi olmadı.

Asayiş 17.06.2022, 16:09
1399
SP HASTASINA BAĞIŞ ŞARTIYLA ŞİKÂYETÇİ OLMADI

Geçtiğimiz günlerde, Düzce’ de yaşayan İ.D isimli şahıs motosikletiyle seyir halinde iken, otomobiliyle kendisine çarparak yaralanmasına neden olan şüpheli P.K.’dan şikayetçi olmuştu.

Bunun üzerine şüpheli P.K hakkında Taksirle Bir Kişinin Yaralanmasına Neden Olma suçundan soruşturma başlatıldı.

Başlatılan soruşturma dosyasında, yaşanan trafik kazasında şüpheli P.K kusurlu bulundu.

YUSUF EGE’YE BAĞIŞ ŞARTIYLA ŞİKÂYETİNİ GERİ ÇEKTİ

Dosya konusu olan Taksirle Bir Kişinin Yaralanmasına Neden Olma suçunun Uzlaşma kapsamında olması nedeniyle Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaşma Bürosuna gönderilmesinin ardından Uzlaştırmacı tarafından, müşteki İ.D ile görüşme sağlandı.

Yapılan görüşmede şüpheli P.K.nın SP (Selebral Palsi) hastası Yusuf Ege Karagüllüoğlu adına başlatılan bağış kampanyasına Bin TL bağış yapmak koşuluyla uzlaşabileceklerini talep etti.

Bu talep üzerine Uzlaştırmacı tarafından şüpheli P.K ile yapılan görüşmede P.K. bağışta bulunmayı kabul etti.

YARDIM HESABINA BİN TL YATIRDI

Şüpheli P.K. nin SP hastası Yusuf Ege Karagüllüoğlu adına açılan yardım hesabına bin TL bağışta bulunması üzerine dosyada uzlaşma sağlandı.

Konuya ilişkin, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada ise “taraflar arasında gönüllü olarak barışçıl yollarla çözüme kavuşmuş ve toplumsal barışa katkı sağlanmıştır.” İfadelerine yer verildi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız