banner851

banner614

TACİZLE SUÇLANAN BAKIN KİM ÇIKTI?

banner619

Günün en iğrenç haberi Akçakoca’dan geldi. Yukarı Mahalle Camii’nin tuvaletinde iddiaya göre 1 yıldır reşit olmayan genç kızı taciz eden 49 yaşındaki Ö.B., ailenin şikayeti üzerine gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından savcılık sorgusunda serbest kalan şüpheli, bugün hakim karşısına çıkacak. Mide bulandıran olayın duyulmasının ardından Yukarı Mahalle’de gerginlik tavan yaptı.

banner846
Asayiş 13.07.2021, 13:33 13.07.2021, 17:43
6445
banner844

 Akçakoca bugün taciz iddiasıyla sarsıldı. İddiaya göre; Yukarı Mahalle Camii’nin eklentisindeki kahvehaneyi işleten 49 yaşındaki Ö.B., 17 yaşındaki Z.Z.’yi belli aralıklarla soktuğu camiinin tuvaletinde taciz ediyordu.

1 yıldır devam ettiği ileri sürülen taciz olayı, Z.Z.’nin durumu annesine anlatması ile ortaya çıktı.  

Annesinin müracaatı üzerine polis tarafından gözaltına alınan Ö.B., emniyetteki işlemlerinin ardından savcı karşısına çıkartıldı.

Savcılıkça alınan ifadesi sonrası serbest bırakılan şüphelinin, bugün saat 15.00’te mahkemeye çıkarılacağı öğrenildi.

Mahalle halkının tepki gösterdiği cinsel saldırı iddiasının ortaya çıkmasından sonra mahallede gece saatlerinde gerginlik yaşandığı bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan taciz mağduru genç kızın ifadesinde, kahvehane işletmecisi Ö.B.’nin kendisine sık sık para da verdiğini söylediği öne sürüldü.

Yorumlar (8)
Kızgin. 1 hafta önce
Kahveci koskoca adam..17 yasindaki kızla neyi ispatliyordun amca..İste böyle rezil olursun.Kızin yasinda be..Kız cahilde sendemi cahilsin.17 yasinda..simdi icerde devam edersin kalan ömrunu..
Vecihi 1 hafta önce
Zaten haberi okuyunca insan bir düşünüyor,1 yıl sonramı söylemiş,oraya kız kargoylamı gitmiş, insanları para uğruna lekelemeyin,
yerli 1 hafta önce
valla geçkızları görüyoruz.evinin kapısında oğlanla sarmaş dolaş..oğlanın tepesine çıkacak..kusura bakmayın kızlarda masum değil...
uzman 1 hafta önce
kızın yalan konuştuğu belli adamın parasını yiyiyor para vermeyince taciz yalanına baş vuruyor
Kurt 1 hafta önce
Para kesilince sikayetci olmuslar belliki. 1 senedir aklin nerdeydi. Hadi oldu bi pislik senin bir daha orda ne isin var. Gecin bu isleri gecin.
MLH 2 hafta önce
Kimse kusura bakmasın da bu iş zorla yapılmış bir olay değil. Sen 1 senedir adamdan para al git cami tuvaletinde buluş sonra olaylar ortaya çıkınca taciz edildim.. Geçin bu işleri. Kahveciyi haksız linç etmeyin.
işci 1 hafta önce
Ne O Kahveciyle Seninde Baģlantın Var demekki gocunduğuna Göre....
hanzade 2 hafta önce
Kahvecinin 17 yaşında ve reşit olmayan bir kız çocuğu ile cinsel ilişki kurması çok ahlaki bir durum öylemi...Allah sizi bildiği gibi yapsın...