banner851

banner614

TÜM EKİPLER HER YERDE

Yaz aylarıyla birlikte özellikle trafiğin fazla olduğu bölgelerde trafik polislerinin uygulamaları devam ediyor. Son günlerde özellikle abartı egzoz sıkıntısı ön planda tutuluyor.

banner619
Asayiş 04.08.2018, 10:07 04.08.2018, 17:12
3642

İlçelerde yapılan trafik uygulamaları kapsamında en son Gölyaka’da gürültü nedeniyle vatandaşları rahatsız eden abartı egzoz uygulaması yapılmış ve abartı egzoz kullanan araçlar ile motorlara ceza kesilmişti.

İlçelerin ardında Düzce merkez, D-100, D-655 ve bağlantı yolunda merkezdeki tüm ekipler tarafından abartı egzoz ile motosiklet uygulaması yapıldı. Uygulamada kurallara uymayan ve abartı egzoz kullanan sürücülere cezalar kesildi.

Ekipler tarafından gün boyu yapılan uygulamada 86 araç kontrol edilerek 4 araç trafikten men edildi. 2 sürücüye de yetersiz ehliyetle araç kullanmaktan işlem yapılırken 11 araca 5 bin 665 TL trafik cezası kesildi.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (12)
Düzceli 3 yıl önce
Aydın Pınar yolu lütfen geceleri
xxxx 3 yıl önce
Çilimli cezaevi yolunada lütfen
Gölyaka 3 yıl önce
Duyarlı vatandaşlarıda göreve davet etsinler
İnş 3 yıl önce
Şu egzozu rahatsız edici motorlar var tam kafede otururken yanımızdan geçiyor bağırtarak onu orada yakalasam kafasını egzosta geçiresim geliyor kendimi zor tutuyorum, polis abiler bunları da yakalayıp egzostu çıkarıp egzostla dövün bunları.
Mete 3 yıl önce
Polis abiler Kızılay meydanına hiç girmiyorlarmı ?
Emekli 3 yıl önce
Devam elinize emeğinize sağlık tüm ekipler
R.R. 3 yıl önce
Yahu anlamadığım bu kadar denetim bu kadar ceza kesilirken, özellikle son bir kaç haftadır özenle çalışan emniyet ekiplerine rağmen önümde ki araçtan alkol şişesi attılar, başkası araba tüketirken müzikle evimin dibinde oturdu saatlerce..
Cengiz 3 yıl önce
Allah razı olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın