banner851

banner955

TÜYLER ÜRPERTEN OLAYDA YENİ GELİŞME!

Akçakoca yolu Şifalı su mevkiinde vücudu parçalanmış halde kadın cesedi bulunmasının ardından çeşitli iddialar ortaya atıldı. Buna göre; kadının 18 gün önce Akçakoca’daki köy evinde intihar eden Ömer Dal tarafından öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Asayiş 06.01.2019, 11:09 07.01.2019, 16:27
10417
TÜYLER ÜRPERTEN OLAYDA YENİ GELİŞME!
Akçakoca yolu Şifalı su mevkiinde bulunan kadın cesedi ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkmaya başladı. Parçalanmış haldeki cesedin Yığılca İlçesi Naşlar Köyü’nde oturan ve 18 gün önce hakkında kayıp ihbarı verilen 34 yaşındaki Dilek Dağdelen'e ait olduğu öğrenildi.
 
Düzce’nin Yığılca İlçesi Naşlar Köyü’nde 18 Aralık 2018 tarihinde hakkında kayıp ihbarı verilen Dilek Dağdelen, Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından aranıyordu.

D-655 Karayolu kesimindeki ormanlık alanda ava çıkan kişilerin verdiği ihbarla olay yerine gelen jandarma ekipleri, kolları ve kafası olmayan cesetle karşılaşırken, üzerinden çıkan kimliğe göre cesedin 18 gündür kayıp olan Dilek Dağdelen’e ait olduğu anlaşıldı.


 

Genç kadın için kayıp ihbarı yapılan tarih olan 18 Aralık'ta Akçakoca’da kendisini asarak intihar eden Ömer Dal ile Dilek Dağdelen'in ilişkisi olduğu, şahsın genç kadını öldürdükten sonra intihar ettiği şüphesi üzerinde durulurken, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
 
Öte yandan Dilek Dağdelen’in cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
 
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (8)
Asuman 3 yıl önce
Kendisi benim ilk okul arkadaşım olur ailesinin başı sağolsun rabbim sabırlık versin
AVANAK AVNİYE CEVAP 4 yıl önce
AVNİ YIĞILCA YA GELİP BUNLARI SÖYLESENE SENİ Bİ GÜZEL MİSAFİR EDELİM.
Kader 4 yıl önce
Bence yıgılcaya haksızlık yapılıyor her insanın Allah korusun başına gelebılır yıgılcalı garibandır cogu fakirdir rızgının peşinde dır bir kasabalı olarak üzülüyorum Allah yardıncıları olsun
Şaşkınım 4 yıl önce
Anlayamadığım şey intihar eden ömer dal yaşı aşkın birisi kocaman çocukları eşi olan birisiymiş bu bayan gayet genç
Dúzceli 4 yıl önce
Avni kardeş ne alakası var. Yangın bir afettir ,iki yangın haberi vardı yeni. İkincisi katledilen insan da Yığılca,lı katleden değil. Biraz insanca yaklaşmak lazım değil mi.
Avanak avni 4 yıl önce
Bilinçsiz insansın avni.. seni gibi ırkçı bir insanla aynı havayı solumak bile istemiorum.. eminim soyun mültecidir.. bir türk senin gibi olamaz yazık..
Avni 4 yıl önce
Noluyor bu yigilcada..nssil yer.nasil insanlar..olaylar olaylar olaylar.yigilcada bitmek bilmeyen olaylar
aviniye cevap 4 yıl önce
olay yığılcada olmuyo haberi iyi okumak lazım ölen yığılcalı
19
açık