banner851

banner614

ÜNİVERSİTELİLERİN BÜYÜK KAZASI!

banner619

D-655 karayolunda içerisinde üniversite öğrencilerinin bulunduğu otomobilin başka bir otomobille çarpışması sonucu gerçekleşen kazada 5 kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 25.04.2017, 11:07 27.04.2017, 11:44
9103
banner844

Kaza, dün gece yarısı D-655 karayolu üniversite ışıklı kavşağında meydana geldi. Akçakoca istikametine seyreden otomobil, içerisinde üniversiteli öğrencilerinin bulunduğu başka bir otomobille çarpıştı.

Çarpışmanın şiddetiyle otomobillerden biri refüje çıktı. 5 kişinin yaralandığı kazada haber verilmesi üzerine ambulanslar peş peşe sevk edildi. Yaralılar hastanelere kaldırıldı. Polis kazayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Yorumlar (6)
Eseveyk 4 yıl önce
Sevgili Düzce Üniversitesi öğrencileri. Hepiniz bizim için birer evlat ve değerlisiniz. Biz sizi böylesine yakın görüp severken ailenizden birer emanet olduğunuzu unutmayın. Hiç bir otomobil insandan kıymetli değildir.
beçili 4 yıl önce
ışık olsada devre dışıda kalsada sürücüler boş diye yola atlıyor
birisi 4 yıl önce
bundan sonra aynı duyarlılıkla her kazada içindekilerin mesleğini de yazmanızı bekleriz( örn: ev hanımı ile makine mühendisi kaza yaptı )
Önlem alınmalı 4 yıl önce
Gecenin belli saatinden sonra ışıklar devre dışı kalıyor bu yüzden dikkatsizlik her gece kazalara davetiye çıkarıyor önlem alınmalı
Aa 4 yıl önce
Devre dışı kalmıyor, kırmızı ya da sarı yanıp söner. Ne demek? Kontrollü geç. Ama insanımız gündüz bile kontrolsüz geçmiyor mu? Gece trafik lambası n'apsın? Beyciler ışıklı kavşağında kaç kaza oldu ışık ihlalinden...
Tövbe 4 yıl önce
Neden üstüne basa basa üniversite öğrencisi.....Öğrenci olmasa hata yapmazlarmıydı