banner851

banner955

UYUŞTURUCU VE FUHUŞ ÇETESİ ADLİYEDE

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda uyuşturucu ve fuhuş ticareti yaptıkları ileri sürülen ve suç örgütleri ile irtibatı olan 20 şüpheliden jandarmadaki işlemleri tamamlanan 10’u bugün geniş güvenlik önemleri altında adliyeye sevk edildi.

Asayiş 01.03.2018, 15:24 02.03.2018, 14:18
5851

Düzce’de uyuşturucu ve fuhuş ticaretine yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda çeteye vurulan büyük darbenin ardından gözaltına alınan 20 şüpheliden jandarmadaki işlemleri tamamlanan 10 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Operasyonlarda gözaltına alınan 20 şüpheliden jandarmadaki işlemleri tamamlanan 10 şüpheli ise dün adliyeye sevk edilmişti. Çete ile bağlantılı olduğu tespit edilen Z.K. ve F.K. isimli şahısların ise yakalanması için çalışmalar sürüyor.


Operasyonun detayları
Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Düzce ili ve çevresinde “Uyuşturucu Madde Ticareti” yaptıkları, “Fuhuş İçin Yer Temin” ettikleri ve “Fuhşa Aracılık” ettikleri bilgisi alınan 22 şüpheliyi yakalamak için jandarma ekiplerince çalışma başlatılmıştı.23 Şubat 2018 günü saat 05:30 itibariyle harekete geçen Düzce İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova ve Kaynaşlı İlçe Jandarma komutanlıklarının destek verdiği eş zamanlı operasyonla Düzce’de uyuşturucu ve fuhuş ticareti yaptıkları ileri sürülen E.Y., Ö.B., S.K., T.C., A.C., H.D., S.G., H.D., Ş.D., F.B., G.O., H. G., E.T., A.A., M.Y., N.Y., İ.Y., U.K., R.Ç., ve S.Ö. isimli 20 şüpheli şahıs yakalanmıştı.Organize suç örgütleri ile de irtibatı tespit edilen şüphelilerin işyerlerinde, evlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda; 1 adet kuru sıkıdan çevirme tabanca, 156 adet 7,65 mm fişek, 3 adet 9 mm fişek, 2 adet 7.65 mm şarjör, 3 adet 7,65 mm. tabanca, 6 adet 150 mg. Lyrca Hap, 4 adet yivsiz av tüfeği ve 2 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmişti.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (10)
Erkan 5 yıl önce
Jandarma teşkilatını tebrik ederim Düzce merkezde büyük operasyonlarda hep JANDARMA NIN operasyonları vardır
nihayet 5 yıl önce
hiç bir koca karısına zorla fuhuş yaptırmaz siz hangi ülkede yasıyorsunuz ya adalet var polis var önce
Memet 5 yıl önce
Bu ahlak ve zehir tüccarlarina en ağır cezalar iyi hal indirimleri olmadan ve en üst sınırdan hükümler verilmelidir. Ayrı ayrı kovuslara konulmalidir.caydırıcı cezalar verilmelidir
Düzceli 5 yıl önce
Adalet yerini buldu çok şükür bizmkisi serberst kaldi yasasın adalet s.ö
uzun mustafalı 5 yıl önce
Bunlar nere gitse pislik çıkmasınlar bidaha utanmadan yüzünü saklıyor kimden uyanıyorsun kızım sen damgalandınız işte şimdi daha rahat tanırlar işte pislikle rçıkamassınız inşAllah o delikten
8 erkek... 5 yıl önce
Farkındaysan 2 kadın diğer 8i erkek...O erkekler yaptırıyodur belki zorla onları ona.İlkönce o erkekleri sorgulayın.Kadınlar belki tehditle bu işlere girdiler ..Düzcede çok duyuyorum döverek karısını gece sokağa atan adamcık..
düzceli 5 yıl önce
Birde yüzünü kapatıyor sizde utanma varmı zaten damgalı o..busun kimden uyanıyorsun insanların yuvalarını yakınca utan asıl
Akıl fikir 5 yıl önce
erkekler konu mankanımi.8 tane erkek var orda göre göre 2 kadınımı gördü gözün.Belki zorla yaptırıyo kocaları..
Sonunda 5 yıl önce
Tebrikler Polisimize bu toplumun ve gençliğin bozulmasına sebep olanlara fırsat vermeyin cezaevi değil yurtdışına atın istemiyoruz bunları ülkemizde.
... 5 yıl önce
Allah islah etsin......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30
kapalı