banner851

banner955

VALİLİK OLAYA EL KOYDU

İstanbul’un Esenler ilçesinde Süleymancılara ait bir erkek öğrenci yurdunda yaşanan şiddet olayı güvenlik kamerasına yansıdı. İstanbul Valiliği şahsın gözaltına alındığını ve yurt hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Asayiş 25.03.2022, 11:35
4312
VALİLİK OLAYA EL KOYDU
banner1032

İstanbul Esenler’de, Süleymancılara ait olduğu belirlenen erkek öğrenci yurdunun güvenlik kamerası görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Yurtta görevli olduğu iddia edilen bir şahsın masa etrafında oturan küçük çocukların başına vurarak şiddet uyguladığı anlar tepki çekti.

ÇOCUĞUM GECELERİ ÇIĞLIKLA UYANIYOR

Konuyla ilgili olarak bir çocuğun velisi "Benim çocuğum geceleri çığlıklarla uyanıyor" diyerek yurttan şikayetçi olduklarını açıkladı.

GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili İstanbul Valiliği, soruşturma başlatıldığını duyurdu. Yurt görevlisi gözaltına alındı.

Valilikten konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: "Basın yayın organları ve sosyal medya paylaşımlarında yer alan; Esenler İlçemizdeki özel bir erkek öğrenci yurdunda öğrencilere şiddet uygulayan yurt görevlisi, başlatılan adli soruşturma kapsamında gözaltına alınmıştır. İl Milli Eğitim Müdürlüğünce müfettiş görevlendirilerek idari soruşturma başlatılmıştır. Öğrencilerimize yönelik şiddet içeren bu davranış asla kabul edilemez, esefle kınıyoruz."

(oda.tv)

banner844
Yorumlar (13)
Imam 7 ay önce
Halka katiliyorum.Tarikati Allah kesinlikle yasakliyor.Dinime din uyduranlar ebedi cikamayacaklar cehennemden diyor.HALA iki kıl uzatip şalvar giymek sizi dindar değil sadece KINDAR yapar.Artik tarikatlar psikolojisi bozuklarin yeri..A
Bir Veli 7 ay önce
Duzcede bu işi cok iyi yapan ve cok iyi dini temel bilgiler ve degerler egitimi veren bir topluluk. Heryerin ve kisiligin tutumu bir olamaz. Ben suana kadar Duzcede memnunum. Vatana millete herhangi bir kalkısmaları yok. Olursa ilk ben kapilarin dayanirim ama ogrencilerimiz icin Duzcede cok degerli bir topluluk. Beyin zehirlemeye gerek yok yani bu haberlerle.
, 7 ay önce
Bütün fetoculer çocuklarını saraya gönderiyor seçim zamanı hepsi iyi partiye oy istiyor bıyıkları dan anlamiyormusun başörtü takmaları bile farkli
Arif Gümüş 7 ay önce
Süleymancilarin bu ülkenin gelecek en büyük sorunu olacak bunu bilin bak çok başımız ağrıyacak bunlar da devlet bayrak sevgisi yok Kapatın kardeşim bu yurtları bırakın devletin diyaneti herkese yeter
Murat 7 ay önce
Bunlar devlet düşmanı
Ugur 7 ay önce
Şiddetin her türlüsüne hayır. Ensarcilar gibo çocuklara tecavüz etmemiş
Halk.. 7 ay önce
Bu cociklardan hayir beklemeyin.zaten Şirk dir tarikatcılik.Bu kadarmi bıktiniz bu cocuklardan..Ne kensine ne cevresine faydasi olur.Tarikat beleş yasamanin adresi..
KÜRŞAT YILMAZ 7 ay önce
Tarikat, Cemaat ve Din tandanslı vakıfların yurtlarındaki rezillikler ayyuka çıkmasına rağmen bu yapılar işine devam ediyor...Bu herif ceza almaz, Bu çocukların aileleri korkudan televizyona çıkıp bizim çocuklarımız hak etmiştir der bu iş kapanır...
Düzce'li.. 7 ay önce
Ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer.. Eşşek aynı çamura iki kez düşmez.. Demekki kimse geçmişten ders almamış..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı