banner851

banner614

YAŞLI ADAMA TAŞLI SALDIRI

banner619

Çoban Kavşağı’nda uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen iki genç tarafından taşlı saldırıya uğrayarak yaralanan yaşlı adam hastaneye kaldırıldı.

banner846
Asayiş 27.09.2017, 18:57 28.09.2017, 16:17
8250
banner844

Olay, Kültür Mahallesi D-100 Karayolu Çoban Kavşağı mevkiinde akşam saatlerinde yaşandı. Edinilen bilgilere göre, uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen iki genç, yoldan geçen yaşlı bir adama saldırdı. Kendini savunamayan yaşlı adam iki gencin taşlı saldırısı sonucu kafasından ve kolundan yaralandı. Çevredeki vatandaşların yakaladığı gençler olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri yaralı yaşlı adam ve iki genci hastaneye kaldırıldı.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (20)
Ritmci Fikret 4 yıl önce
İki çocuk... Bunların okulda ya da bir şekilde eğitimde veya işle meşgul olmaları gerekirdi. Sahipsiz bırakılmamalı. Halbuki zaman zaman bisikletle karaca mahallesinden geçiyorum insanlar iyi niyetli yardımsever. Çocuklarla ilgilenelim.
İdam.. 4 yıl önce
Satan tesvik eden, agir ceza almalı. Baska cozum yok.
M.d. 4 yıl önce
Acirsan namerte namert kendini birşey sanır. Bunlar ve bu tipler görüldüğü yerde infaz edilebilirse bir daha yapamazlar
vatandaş 4 yıl önce
bunların anaları babaları çocuklaraabdes namaz öğretmese her biri bir kafada eve para gelsinde helalmı harammı bakmazsızın sonuçta buraya gelir çocuklarımıza saygıyı sevgiyi ahlakı öğretmek hepimizin şeref borcudur
Çok acı 4 yıl önce
Adidas tşört , nike ayakkabı giyimde kalite süper ama insanlık yok. Çok yazık.
dövün dövün 4 yıl önce
YA KARDEŞİM DÖVMEKLE HEMEN DEĞİŞECEKMİ BU GENÇLER!Kim ister bu duruma düşmeyi,sosyal hizmet ne iş yapar,pedagoglar,psikologlar,devlet baba ne iş yapar,anne babası ne yapsın..Devlet gerçekçi olarak el atarsa bu iş biter..yoksa döv döv aynı..
ffffffffff 4 yıl önce
lütfen bırakmasınlar dışarıya bunları.ya tedavi edilsinler yada çıkamasınlar dışarıya.Allah biliyor iyi ki bana denk gelmemişler.
MELEK 4 yıl önce
uyuşturucu satan da kullanan da idam edilmeli..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın