banner851

banner955

YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma ekiplerinin il genelinde uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmaları artarak devam ediyor. Düzce’nin çeşitli bölgelerinde yapılan asayiş uygulamaları ve yol kontrollerinde yüksek miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 6 kişide gözaltına alındı.

Asayiş 02.11.2021, 12:53
3161
YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma ekiplerinin Düzce il genelinde uyuşturucu madde ile savaşı devam ediyor. Jandarma ekipleri, Düzce’nin çeşitli bölgelerinde, narkotik köpeği ile asayiş uygulaması ve yol kontrolleri yaptı.

Düzce Merkez Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Kaynaşlı Üçköprü köyünde narkotik köpeği yapılan yol kontrollerinde şüphe üzerine durdurulan 3 farklı otomobil ve bu otomobillerin içerisinde bulunan şahısların üzerinde yapılan aramalarda, Metamfetamin, kubar esrar ve esrar maddeleri ele geçirildi.

Yığılca ilçesinde ise, bir kişinin aracının içinde uyuşturucu madde bulundurduğu istihbaratını alan Jandarma ekipleri, bahse konu aracı yol kontrolünde durdurdu. Jandarma ekiplerinin yaptığı aramalarda araç içerisine gizlenmiş, 57 gram kubar esrar ele geçirildi.

 Araçlarında ve üzerinde uyuşturucu madde ele geçirilen 6 kişi, gözaltına alınarak işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığına götürüldü.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız