banner851

banner955

YÜZLERCE KİŞİ GÖZALTINA ALINDI 6 KİŞİ TUTUKLANDI

İl Emniyet Müdürlüğü, Düzce’de suç ve suçlulara göz açtırmıyor. İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ve motorize yunus ekipleri kent merkezinde eş zamanlı denetimler gerçekleştirdi. Binlerce kişinin GBT sorgusunun yapıldığı denetimlerde, yüksek miktarda uyuşturucu, çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi. Denetimlerde yüzlerce kişi gözaltına alınırken, 6 kişi tutuklandı.

Asayiş 09.11.2022, 13:48 09.11.2022, 14:45
4298
YÜZLERCE KİŞİ GÖZALTINA ALINDI 6 KİŞİ TUTUKLANDI

Halkın huzur ve güveni için sokağa inen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ve motorize yunus ekipleri,  il merkezinde eş zamanlı denetim gerçekleştirdi. Umuma açık işyerleri, metruk binalar, park – bahçeler ve eğlence merkezlerinde yapılan denetimlerde 6 bin 189 şahsın GBT sorgusu yapıldı. Denetimlerde çeşitli suçlardan arama kararı bulunan 102 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslardan 6 tanesi emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’nde çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Tutuklananların arasında haklarında 25 yıl 2 ay, 5 yıl 9 ay, 4 yıl 2 ay ve 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 4 şahsın olduğu bildirildi.

Denetimlerde ayrıca, 13 adet Ruhsatsız Tabanca, 9 adet Kurusıkı Tabanca, 130 adet Fişek, 2 adet bıçak, 34 gram Esrar, 73 gram Metamfetamin, 114 gram Bonzai, 44 gram Uyuşturucu Madde, 21 adet kapsül Uyuşturucu ve Uyarıcı madde etkisine sahip hap, 1 adet Hassas Terazi, 1 Cam Pipo ele geçirildi.

Akçakoca ilçesinde yapılan denetimlerde ise 2 adet Kurusıkı Tabanca, 1 adet Ruhsatsız Tabanca, 5 adet Fişek, 10 gram Esrar, 39 gram Uyuşturucu Madde ve 9 kök Hint Keneviri yakalandı.

Ayrıca ekipler tarafından yapılan Umuma Açık İşyerlerine yönelik denetimlerde, 6 kıraathane işletmecisine sigara ve alkol tüketildiği gerekçesiyle ‘Tütün, Tütün Mamulleri ve Alkol Tüketildiği’ gerekçesiyle idari işlem başlatıldı.  

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından denetimlerle ilgili yapılan açıklamada “Suç ve Suçluyla mücadelemiz aralıksız olarak devam etmektedir” denildi.

banner844
Yorumlar (3)
tarafsız vatandaş. 4 hafta önce
uyuşturucu maddelerin fotografını paylaşmasanız mı?
Leyna81 3 hafta önce
Sebeb??
hasan 4 hafta önce
tebrikler tüm emniyet jandarmayı gözlerinizden öpüyorum benım oğlumda bunlarla Allah ıslah etsın tüm isimlerini fotoğraflarınnıda yayınlayına millet yüzlerine tükürsün benimkide olsa