banner851

banner955

YÜZLERCE KİŞİ KONTROL EDİLDİ

Düzce Polisi yine halkın huzur ve güvenliği için sokağa indi. Düzce şehir merkezinde denetim yapan polis ekipleri çok sayıda vatandaşa GBT sorgusu yaptı.

Asayiş 13.08.2022, 17:00
2201
YÜZLERCE KİŞİ KONTROL EDİLDİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, Düzce il merkezinde suç ve suçluları engellemek için başlattıkları denetimlere aralıksız devam ediyor. Halkın huzur ve güvenliği için suç ve suçlulara göz açtırmayan polis ekipleri, bugün yine sahadaydı.

Umuma açık işyerleri, park ve bahçeler ile metruk binalarda denetim yapan polis ekipleri yüzlerce kişinin GBT sorgusunu yaptı. Denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmazken, denetimlerin Düzce şehir merkezinde artarak devam edeceği bildirildi.  

Yapılan denetimlerden memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar ise, polis ekiplerine teşekkür etti.

Düzce Son Dakika Haber Ajansı

banner844
Yorumlar (2)
Adnan 2 ay önce
Hepsi kuru kuru haber. Siz öncü ailesi olarak iyi reklamlı haber yapıyorsunuz. Duzce de kaç polis var kactanesi piyasada geziyor.
Akçakocali 2 ay önce
Akçakocaya da bekleriz Perşembe cuma cumartesi pazar günleri özellikle İstanbul caddesi başından sona kadar denetim olmalı düğün konvoyundan ateş eden araç yarışları egzoz sesi ve patpat la köpek gezdiren gece son ses müzikli araçlardan bıktık
27
parçalı az bulutlu