Kurban Bayramı dolayısıyla bayram ziyaretleri gerçekleştiren ve bayram mesajı yayınlayan Düzce Valisi Cevdet Atay, mesajında, “Birlik ve beraberlik duygularımızın her zaman güçlenerek devam etmesi dileğiyle, sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Atay, ‘Değerli Hemşehrilerim’ diye başladığı mesajında şu sözleri kullandı:

“Değerli Hemşehrilerim,

Kurban Bayramı'nın coşkusunu ve sevincini yüreklerimizde hissettiğimiz bu özel günlerde, sizlere en içten selamlarımı iletiyorum. Kurban Bayramı, birlik, beraberlik ve paylaşma ruhunu daha da yoğun yaşadığımız, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz anlamlı bir bayramdır.

Bu mübarek bayramda, sevdiklerinizle bir araya gelerek birlikte geçireceğiniz zamanın keyfini çıkarmanızı, sevgi ve hoşgörünün hâkim olduğu sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Bayramın manevi değerlerini göz önünde bulundurarak, ihtiyaç sahibi olanları unutmayalım ve onların yüzlerini güldürecek yardım elimizi uzatalım. Kardeşlik duygularımızı geliştirip, toplumsal dayanışmamızı gösterelim.

Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan, bayram sevincinin hüzne dönüşmemesi için; emniyet kemerlerini takmalarını ve trafik kurallarına titizlikle riayet etmelerini istirham ediyorum.

Kurban Bayramı'nın tüm Düzce ilimize ve ülkemize huzur, barış ve bereket getirmesini temenni ederim. Birlik ve beraberlik duygularımızın her zaman güçlenerek devam etmesi dileğiyle, sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.”

Bayram ziyaretleri kapsamında Atay, Vali Yardımcısı Haluk Çakmak ve kurum amirleriyle birlikte 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü ve Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

VALİ 112

VALİ İTFAİYE2

VALİ İTFAİYE

Vali Atay, Vali Yardımcısı Haluk Çakmak, Kaymakam Mustafa İkbal Eşki ve kurum amirleriyle Kaynaşlı Trafik Kontrol noktasında emniyet güçlerinin ve yolcuların bayramını kutladı.

VALİ KAYNAŞLI

VALİ KAYNAŞLI2