Türkiye ekonomisinin patronu, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yerel seçimlere kısa bir süre kala bugün Düzce’ye geldi. AK Parti İl Binası önünde Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları, İl Genel Meclis Üyesi Fazlı Koç, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 13.55.58

Bakan Şimşek, AK Parti İl binasında Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve yöneticileri ile birlikte, yerel seçimlere yönelik basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 15.27.46 (1)

Bakan Şimşek AK Parti ziyaretinin ardından, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret düzenledi. TSO Binası önünde Düzce Valisi Selçuk Aslan, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve TSO yönetimi tarafından karşılanan Bakan Şimşek, burada Düzce iş dünyası ile bir araya geldi.

Düzce TSO Yönetimi ve Düzce iş dünyası ile basına kapalı toplantı düzenleyen Bakan Şimşek, Düzce’deki yatırımcıların sorunlarını dinledi. Düzce’nin ekonomisi hakkında TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’tan brifing alan Bakan Şimşek, ardından karayolu ile Düzce’den ayrıldı.

EN YETKİLİ AĞIZDAN AÇIKLAMA GELDİ EN YETKİLİ AĞIZDAN AÇIKLAMA GELDİ

HABER: Savaş ARI